Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03311000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-002728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек
Очікувана вартість875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба
Очікувана вартість13 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Ім'я:Смеричинська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380668447204 ЄДРПОУ:36642931Очікувана вартість1 575,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиконання заходів Програми розвитку рибного господарства водойм Черкаської області та поліпшення їх екологічного стану на 2023-2028 роки щодо зариблення Кременчуцького водосховища цінними видами риб (рослиноїдними видами риб)
Оголошено17 серп. 13:34
Прийом пропозицій17 серп. 13:34 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (риба)
Очікувана вартість3 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФіле хека
Очікувана вартість2 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба
Очікувана вартість1 175,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек
Очікувана вартість925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (риба)
Очікувана вартість4 345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість1 886,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:03310000-5 "Риба, ракоподібні та продукція водного господарства" (Короп не патраний)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість40 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-010922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Очікувана вартість1 979,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек
Очікувана вартість967,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість2 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек тушка с/м
Ім'я:Смеричинська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380668447204 ЄДРПОУ:36642931Очікувана вартість1 661,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРиба хек
Очікувана вартість26 636,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-014091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 677_03310000-5 Риба, ракоподібні та продукція водного господарства (Лосось охолоджений)
Оголошено4 черв. 18:10
Прийом пропозицій4 черв. 18:10 – 12 черв. 12:00Очікувана вартість80 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-002629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХек
Очікувана вартість875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro