Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222320-2»
-
ID: UA-2026-09-02-013384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-015119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість4 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування ( овочі і фрукти)
Очікувана вартість1 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість125 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість67 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯблуко. Вихідний реквізит до прем'єрної вистави "Стерви не плачуть!"
Очікувана вартість9,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість14 243,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість61 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)
Очікувана вартість9 415,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанани, Апельсини, Слива, Кабачок, Перець солодкий, Капуста, Баклажани, Помідори, Груші код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочі та фрукти (код за ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість157 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі,фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 542,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість37 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 113 955,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-012483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість7 253,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість1 510,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лот №1 Яблука свіжі ДСТУ 8133:2015, Лот №2 Груші свіжі ДСТУ 8326:2015, Лот №3 банани, Лот №4 лимони )
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено21 серп. 14:38
Прийом пропозицій21 серп. 14:38 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість27 716,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (оприлюднення інформації тадокументів в електронній системі закупівлі відносно закупівлі UA-2026-01-27-012558-a у зв'язку з помилково оприлюдненим звітомпро виконання договору)
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro