Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222200-5»
-
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанани, Апельсини, Слива, Кабачок, Перець солодкий, Капуста, Баклажани, Помідори, Груші код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість37 476,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лот №1 Яблука свіжі ДСТУ 8133:2015, Лот №2 Груші свіжі ДСТУ 8326:2015, Лот №3 банани, Лот №4 лимони )
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено21 серп. 14:38
Прийом пропозицій21 серп. 14:38 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість27 716,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-004370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти, код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 221,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпельсини, банани, яблука, лимони, капуста пізня, морква свіжа, цибуля ріпчаста, буряк столовий (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи).
Оголошено20 серп. 16:36
Прийом пропозицій20 серп. 16:36 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість24 510,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиовочі та фрукти (код за ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено20 серп. 15:31
Прийом пропозицій20 серп. 15:31 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість157 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-013140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБанани, апельсини, яблука, лимони, капуста пізня, морква свіжа, цибуля ріпчаста, буряк столовий (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено19 серп. 18:17
Прийом пропозицій19 серп. 18:17 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість30 815,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-004757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи ( Помідори, огірки, яблука, банани, апельсини, морква, буряки, цибуля, часник, капуста білоголова відбірна свіжі)
Очікувана вартість78 609,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрукти (ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено18 серп. 22:07
Прийом пропозицій18 серп. 22:07 – 26 серп. 21:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-012825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість12 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти
Оголошено17 серп. 16:27
Прийом пропозицій17 серп. 16:27 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість474 983,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-004784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання цитрусових
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯблука свіжі, банани свіжі, апельсини свіжі, кабачки свіжі, капуста білоголова пізньостигла свіжа, огірки свіжі, помідори свіжі, цибуля ріпчаста свіжа, морква свіжа, буряк столовий молодий (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено12 серп. 19:37
Прийом пропозицій12 серп. 19:37 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість51 570,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: : лимон (ДК 021:2015:03222210-8 «Лимони»), кавун (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), диня (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), малина (ДК 021:2015:03222314-7 «Малина»), лохина (ДК 021:2015:03222310-9 «Ягоди»),
слива (ДК 021:2015:03222334-3 «Сливи»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикоси»). Оголошено7 серп. 14:38
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля, морква, буряк, огірок, помідори, кабачки, банани, апельсини)
Очікувана вартість4 541,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, лимон, огірок, помідор)
Очікувана вартість707,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯблука ДСТУ 8133:2015, апельсини, банани
Оголошено5 серп. 16:02
Прийом пропозицій5 серп. 16:02 – 13 серп. 07:00Очікувана вартість291 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-011914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпельсини, яблука, лимони, капуста середньостигла, морква свіжа, цибуля ріпчаста, буряк столовий, помідори ( Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи )
Оголошено4 серп. 17:33
Прийом пропозицій4 серп. 17:33 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість13 453,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась