Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221420-6»
-
ID: UA-2026-08-07-002161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: : зелень (кріп, петрушка) (ДК 021:2015:03221300-9 «Листкові овочі»), часник (ДК 021:2015:03221000-6 «Овочі»), капуста пекінська (ДК 021:2015:03221400-0 «Капустяні овочі»), салат айсберг (ДК 021:2015:03221320-5 «Салат
листовий»), броколі (ДК 021:2015:03221430-9 «Капуста броколі»), цвітна капуста (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»). Оголошено7 серп. 10:27
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-006046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБуряк. Морква. Цибуля. Капуста білокачанна. Капуста цвітна. Гарбуз. Яблука. Лимони. Апельсини. Банани ( код ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість28 444,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: капуста цвітна (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові овочі»), кабачок (ДК 021:2015:03221250-3 «Кабачки»), огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), перець солодкий (ДК
021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»). Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-004723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (кабачки, капуста цвітна)
Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: капуста цвітна (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові овочі»), кабачок (ДК 021:2015:03221250-3 «Кабачки»), огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), перець солодкий (ДК
021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»). Оголошено16 черв. 17:01
Прийом пропозицій20 черв. 18:00 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість128 050,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-003195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі і фрукти
Очікувана вартість8 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-012369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибуля ріпчаста, капуста цвітна
Оголошено28 квіт. 16:08
Прийом пропозицій28 квіт. 16:08 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-31-010390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі і фрукти
Оголошено31 бер. 16:30
Прийом пропозицій31 бер. 16:30 – 8 квіт. 12:00Очікувана вартість1 660 491,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-011862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість56 193,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-007138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи ( буряк, морква, цибуля, капуста качана та цвітна, капуста червона, яблука, банани, апельсини, лимони, гарбуз, мандарини)
Очікувана вартість11 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-009113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Фрукти та овочі свіжі в асортименті, зелень свіжа в асортименті для закладів освіти Південноукраїнської міської ради)
Оголошено23 лют. 14:23
Прийом пропозицій23 лют. 14:23 – 3 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 220 650,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-011902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвіжі фрукти та овочі
Ім'я:Кузнєцова Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444509271,380444509257 ЄДРПОУ:03188760Оголошено19 лют. 16:07
Прийом пропозицій19 лют. 16:07 – 27 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість632 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-016636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибуля зелена, перець солодкий (ранній), петрушка (зелень), кріп, часник, персики, груші, сливи, лимони, апельсини, банани, капуста червонокачанна, капуста пекінська, капуста цвітна, виноград, кавун, малина, мандарини, горіх волоський, зелений горошок, перець солодкий ґрунтовий, редиска, абрикоси,
смородина червона, смородина чорна, полуниця, черешня, вишня Оголошено11 лют. 22:49
Прийом пропозицій11 лют. 22:49 – 19 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 543 164,28 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-006203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-019229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Очікувана вартість48 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-003337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість77 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-015206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти
Оголошено20 січ. 16:12
Прийом пропозицій20 січ. 16:12 – 28 січ. 09:00Очікувана вартість1 940 484,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-20-011291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорква, буряк столовий, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, капуста цвітна, кабачок, баклажан, гарбуз, груша, яблука, сливи, банани, апельсини
Очікувана вартість51 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-010760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість99 909,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-002707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти, ягоди
Оголошено12 січ. 11:25
Прийом пропозицій12 січ. 11:25 – 20 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 244 500,00 грн
з ПДВЗавершена