Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221400-0»
-
ID: UA-2026-09-02-013384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі, фрукти та горіхи
Оголошено2 вер. 16:41
Прийом пропозицій8 вер. 14:00 – 11 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста качанна
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи (Капуста, цибуля ріпчаста, морква, буряк столовий, банани) (03220000-9) (ДК 021:2015)
Очікувана вартість3 244,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикапуста свіжа
Очікувана вартість711,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)
Очікувана вартість9 415,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста качанна
Очікувана вартість488,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанани, Апельсини, Слива, Кабачок, Перець солодкий, Капуста, Баклажани, Помідори, Груші код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість459,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі (морква, цибуля, буряк столовий, капуста)
Ім'я:Івасюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433522856 Факс:+380433522856ЄДРПОУ:01982672Очікувана вартість2 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Ім'я:Нечипоренко Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321943 ЄДРПОУ:26382387Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля – 03221113-1; буряк – 03221111-7; огірки – 03221270-9; капуста – 03221410-3; помідор – 03221240-0; часник – 03221110-0; морква – 03221112-4)
Очікувана вартість1 696,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочі та фрукти (код за ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість157 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 712,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі,фрукти та горіхи
Очікувана вартість2 878,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Наталія Вікторівна ШмагайлоE-mail: [email protected] Телефон: +380472339042 Веб сайт: ЄДРПОУ:02005603Очікувана вартість2 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі,фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 542,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи0322 овочі
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro