Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221220-4»
-
ID: UA-2026-08-26-007303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох
Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох 1 кг
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03221220-4 - Горох
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа горохова
Ім'я:Толстоп'ята Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380959209158 ЄДРПОУ:04378379Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-009718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 866,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-004829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа горохова
Ім'я:Толстоп'ята Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380959209158 ЄДРПОУ:04378379Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-006242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох
Ім'я:Шляхтур Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380504324044 Факс:+380504324044ЄДРПОУ:21735102Очікувана вартість3 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-001347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння гороху посівного (зернового)
Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-013604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (горох)
Ім'я:Баглай Віктор ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384930513 Факс:+380384930783Веб сайт: ЄДРПОУ:02125616Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-009848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох Керрінгтон СН1
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-14-000766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-008639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість859,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-016636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибуля зелена, перець солодкий (ранній), петрушка (зелень), кріп, часник, персики, груші, сливи, лимони, апельсини, банани, капуста червонокачанна, капуста пекінська, капуста цвітна, виноград, кавун, малина, мандарини, горіх волоський, зелений горошок, перець солодкий ґрунтовий, редиска, абрикоси,
смородина червона, смородина чорна, полуниця, черешня, вишня Оголошено11 лют. 22:49
Прийом пропозицій11 лют. 22:49 – 19 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 543 164,28 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння гороху
Очікувана вартість29 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-003155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох
Очікувана вартість335,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-02-010852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипродукти харчування різні (горох)
Очікувана вартість3 457,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-02-005360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох за ДК 021:2015 (CPV) : 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість19 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-007241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорох
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro