Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221212-5»
-
ID: UA-2026-04-06-006178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 431,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-20-016003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість3 155,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-02-010554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти та горіхи
Очікувана вартість427 605,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-004530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі фрукти та горіхи
Оголошено21 трав. 2025 11:39
Прийом пропозицій21 трав. 2025 11:39 – 29 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість427 605,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-24-006770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГорох зелений стручковий (03221222-8), квасоля зелена спаржева (03221212-5), артишоки (03221330-8), ревінь (03221300-9), спаржа (03221000-6), фенхель (03221300-9), кольрабі (03221400-0), батат (03221120-3), топінамбур (03221120-3), редис (03221110-0), салат Латук (03221310-2), салат Айсберг
(03221300-9), салат Бостон (03221300-9), салат Родичіо (03221300-9), салат Ромен (03221300-9), салат Фрізе (03221300-9), шпинат (03221340-1), ендів білий (03221300-9), селера (стебло) (03221300-9), цибуля порей (03221113-1), абрикос (03222331-2), авокадо (03222117-6), аґрус (03222312-3), ананас (03222112-1), арахіс (сирий в шкаралупі) (03222000-3), горіх волоський (03222000-3), горіх фундук (03222000-3), грейпфрут (03222230-4), диня (03220000-9), інжир (03222116-9), кавун (03220000-9), кизил (03222310-9), кокосові горіхи (03222120-0), лимон (03222210-8), малина (03222314-7), манго (03222113-8), нектарин (03222330-5), персик (03222332-9), полуниця (03222313-0), редька кавунова (03221110-0), слива (03222334-3), смородина червона (03222311-6), смородина чорна (03222311-6), фейхоа (03222110-7), часник (03221110-0), черешня (03222333-6), лохина (03222310-9) Оголошено24 лют. 2025 13:08
Прийом пропозицій24 лют. 2025 13:08 – 4 бер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 456 116,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-20-002550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГорох зелений стручковий (03221222-8), квасоля зелена спаржева (03221212-5), артишоки (03221330-8), ревінь (03221300-9), спаржа (03221000-6), фенхель (03221300-9), кольрабі (03221400-0), батат (03221120-3), топінамбур (03221120-3), редис (03221110-0), салат Латук (03221310-2), салат Айсберг
(03221300-9), салат Бостон (03221300-9), салат Родичіо (03221300-9), салат Ромен (03221300-9), салат Фрізе (03221300-9), шпинат (03221340-1), ендів білий (03221300-9), селера (стебло) (03221300-9), цибуля порей (03221113-1), абрикос (03222331-2), авокадо (03222117-6), аґрус (03222312-3), ананас (03222112-1), арахіс (сирий в шкаралупі) (03222000-3), горіх волоський (03222000-3), горіх фундук (03222000-3), грейпфрут (03222230-4), диня (03220000-9), інжир (03222116-9), кавун (03220000-9), кизил (03222310-9), кокосові горіхи (03222120-0), лимон (03222210-8), малина (03222314-7), манго (03222113-8), нектарин (03222330-5), персик (03222332-9), полуниця (03222313-0), редька кавунова (03221110-0), слива (03222334-3), смородина червона (03222311-6), смородина чорна (03222311-6), фейхоа (03222110-7), часник (03221110-0), черешня (03222333-6), лохина (03222310-9) Оголошено20 лют. 2025 10:29
Прийом пропозицій20 лют. 2025 10:29 – 28 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 638 927,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2024-05-14-011740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти та горіхи
Ім'я:Софілканич Світлана ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352, 0953337264 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість416 806,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-29-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Софілканич Світлана ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352,0953337264 ЄДРПОУ:22114939Оголошено29 квіт. 2024 14:44
Прийом пропозицій29 квіт. 2024 14:44 – 7 трав. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-22-012801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПерець, томати, редиска, кабачки, баклажани, гарбуз столовий, огірки, капуста б/г, салат, кріп, петрушка, капуста цвітна, капуста пекінська, капуста червоноголова, цибуля порей, квасоля стручкова, абрикоси, персики, вишні, черешні, сливи, виноград, яблука, груші
Оголошено22 лют. 2024 16:57
Прийом пропозицій22 лют. 2024 16:57 – 3 бер. 2024 23:00Очікувана вартість1 027 799,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-20-006735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти, горіхи
Оголошено20 лют. 2024 13:13
Прийом пропозицій20 лют. 2024 13:13 – 28 лют. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість368 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-13-006264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод за ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи: Горох зелений стручковий (03221222-8), квасоля зелена спаржева (03221212-5), артишоки (03221330-8), ревінь (03221300-9), спаржа (03221000-6), фенхель (03221300-9), капуста пекінська (03221400-0), кольрабі (03221400-0), батат
(03221120-3), топінамбур (03221120-3), морква (03221112-4), редис дайкон (03221110-0), салат Латук (03221310-2), салат Айсберг (03221300-9), салат Бостон (03221300-9), салат Родичіо (03221300-9), салат Ромен (03221300-9), салат Фрізе (03221300-9), шпинат (03221340-1), ендів білий (03221300-9), селера (стебло) (03221300-9), петрушка (03221300-9), кріп (03221300-9), цибуля зелена (03221113-1), цибуля порей (03221113-1), яблука червоні солодкі (03222321-9) Оголошено13 лют. 2024 12:41
Прийом пропозицій13 лют. 2024 12:41 – 21 лют. 2024 11:33Очікувана вартість6 131 372,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-01-12-004759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість54 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-11-008956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість12 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-01-05-005972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі фрукти та горіхи, код 03220000-9– «Овочі, фрукти та горіхи» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено5 січ. 2024 17:03
Прийом пропозицій5 січ. 2024 17:03 – 13 січ. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість809 460,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-13-010532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти
Оголошено13 лист. 2023 14:50
Прийом пропозицій13 лист. 2023 14:50 – 21 лист. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість355 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-08-08-004127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти (яблука, банани, ківі, картопля, цибуля, капуста пізньостигла, морква, часник, буряк, баклажани, перець солодкий, кабачки, квасоля суха) за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника — 03220000-9 – «Овочі, фрукти та горіхи»
Оголошено8 серп. 2023 12:02
Прийом пропозицій8 серп. 2023 12:02 – 16 серп. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість74 700,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-07-18-011433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи: Овочі: помідори (03221240-0), огірки (03221270-9), кабачки (03221250-3), квасоля стручкова (03221212-5)
Оголошено18 лип. 2023 17:58
Прийом пропозицій18 лип. 2023 17:58 – 26 лип. 2023 18:00Очікувана вартість172 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-06-07-015758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи
Оголошено7 черв. 2023 19:15
Прийом пропозицій7 черв. 2023 19:15 – 15 черв. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-05-19-010849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Оголошено19 трав. 2023 15:29
Прийом пропозицій19 трав. 2023 15:29 – 28 трав. 2023 20:47Очікувана вартість5 420 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-04-11-011132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи (Буряк столовий, Цибуля ріпчаста, Морква столова, Зелень, Квасоля, Часник, Капуста )
Очікувана вартість2 859,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro