Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221200-8»
-
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Ім'я:Нечипоренко Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321943 ЄДРПОУ:26382387Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля – 03221113-1; буряк – 03221111-7; огірки – 03221270-9; капуста – 03221410-3; помідор – 03221240-0; часник – 03221110-0; морква – 03221112-4)
Очікувана вартість1 696,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочі та фрукти (код за ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість157 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 712,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабачок, банан, огірок свіжий, помідор свіжий
Очікувана вартість5 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірок, помідора, кабачок)
Очікувана вартість2 187,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Наталія Вікторівна ШмагайлоE-mail: [email protected] Телефон: +380472339042 Веб сайт: ЄДРПОУ:02005603Очікувана вартість2 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі,фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість5 542,74 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи0322 овочі
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірки, помідори, кабачки)
Очікувана вартість6 015,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиогірки
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох
Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість7 253,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі,фрукти та горіхи (Огірок свіжий,помідора свіжа, перець свіжий болгарський)
Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста молода, буряк столовий свіжий, морква столова свіжа, цибуля столова свіжа, помідор свіжий, огірок свіжий, перець солодкий, диня
Очікувана вартість372 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість1 510,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість4 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТомати, огірки, перець, морква, буряк, селера, цибуля, часник, капуста пекінська, капуста червонокачанна, капуста білокачанна та печериці
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість86 494,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro