Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221114-8»
-
ID: UA-2026-01-22-003503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочі та фрукти
Очікувана вартість49 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-008140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Ім'я:Нестерук Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337270 Факс:+380484337270ЄДРПОУ:34211312Очікувана вартість49 874,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-008360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 802,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-005787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість960,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-21-001042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 070,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-15-006674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 985,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-15-000988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 102,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-14-000764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 218,28 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-13-000830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 433,73 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-12-006169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість772,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-006677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість972,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-002240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість19 345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-002162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти, кріп
Ім'я:Нестерук Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337270 Факс:+380484337270ЄДРПОУ:34211312Очікувана вартість46 169,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-02-006832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Ім'я:Нестерук Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337270 Факс:+380484337270ЄДРПОУ:34211312Очікувана вартість20 701,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-12-003359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти (морква, цибуля ріпчаста, капуста, буряк червоний, огірки, яблука, банани, апельсини, лимони, мандарини, груша, сливи, редиска, перець болгарський, помідори) згідно код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Герасімчук Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384034144 Факс:+380380384034Веб сайт: ЄДРПОУ:04402563Оголошено12 лют. 2025 10:47
Прийом пропозицій12 лют. 2025 10:47 – 20 лют. 2025 12:00Очікувана вартість619 740,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-08-29-010049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Сезонні овочі та фрукти)
Очікувана вартість10 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-13-009086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (овочі) 03221000-6 Овочі
Очікувана вартість10 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-22-005068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Ім'я:Нестерук Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337270 Факс:+380484337270ЄДРПОУ:34211312Очікувана вартість18 058,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-14-011740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти та горіхи
Ім'я:Софілканич Світлана ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352, 0953337264 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість416 806,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-29-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Софілканич Світлана ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352,0953337264 ЄДРПОУ:22114939Оголошено29 квіт. 2024 14:44
Прийом пропозицій29 квіт. 2024 14:44 – 7 трав. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась