Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03212220-8»
-
ID: UA-2026-08-26-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля, горох та квасоля
Очікувана вартість20 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля, горох та квасоля
Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох, картопля, квасоля
Очікувана вартість2 788,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗернові культури та картопля
Оголошено17 серп. 14:16
Прийом пропозицій17 серп. 14:16 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 567,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-002977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля, квасоля вагова
Очікувана вартість553,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий шліфований (крупа горохова)
Очікувана вартість435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля,картопля молода,горох сушений, квасоля сушена згідно коду ДК 021:2015: 03210000-6 - Зернові культури та картопля
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість24 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03210000-6 - Зернові культури та картопля (картопля пізньостигла (код за ДК 021:2015 03212100-1 - Картопля), картопля ранньостигла, (код за ДК 021:2015 03212100-1 - Картопля), квасоля біла суха фас. до 0,5 кг (код за ДК 021:2015 03212220-8 - Зерна бобових культур сушені)).
Ім'я:Анастасія Миколаївна БурсаковаE-mail: [email protected] Телефон: +30577062262 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010936Очікувана вартість23 733,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-000298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис 1кг.; Квасоля - (Код ДК 021-2015 (CPV) 03210000-6 - Зернові культури та картопля).
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля,сочевиця червона, квасоля
Очікувана вартість765,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля столова, квасоля, за кодом ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля
Очікувана вартість18 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-000865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикартопля, квасоля суха, сочевиця
Очікувана вартість1 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-002812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикартопля, квасоля суха, сочевиця
Очікувана вартість1 151,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля: Картопля столова пізня за кодом 03212100-1, Горох жовтий колотий за кодом 03212213-6, Квасоля сушена за кодом 03212220-8
Очікувана вартість2 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-008004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий, сочевиця рожева, квасоля
Ім'я:Вікторія ПодковироваE-mail: [email protected] Телефон: +380661782104 Веб сайт: ЄДРПОУ:34398594Очікувана вартість8 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-000587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис 1кг.; Квасоля - (Код ДК 021-2015 (CPV) 03210000-6 - Зернові культури та картопля).
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-005187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля, квасоля , сочевиця червона
Очікувана вартість529,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля, квасоля вагова
Очікувана вартість1 033,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-000218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикартопля, квасоля суха, сочевиця
Очікувана вартість1 321,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-002416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис 1кг.; Квасоля - (Код ДК 021-2015 (CPV) 03210000-6 - Зернові культури та картопля).
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro