Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03211400-7»
-
ID: UA-2026-09-01-009268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь фуражний
Оголошено1 вер. 16:00
Прийом пропозицій1 вер. 16:00 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-003644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь фуражний
Оголошено21 серп. 11:09
Прийом пропозицій21 серп. 11:09 – 29 серп. 14:00Очікувана вартість221 052,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Ім'я:Ткачук Тетяна ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384430044 Факс:+380384430089ЄДРПОУ:02004491Очікувана вартість21 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-007707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь
Оголошено9 черв. 13:48
Прийом пропозицій9 черв. 13:48 – 17 черв. 08:00Очікувана вартість55 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-19-000325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання насіннєвого матеріалу
Ім'я:Ткачук Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384493587 Факс:+380384493587Веб сайт: ЄДРПОУ:36379222Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-001422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь ярий (друга репродукція)
Оголошено23 бер. 09:53
Прийом пропозицій23 бер. 09:53 – 31 бер. 01:00Очікувана вартість63 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-12-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 03211400-7 Ячмінь (Ячмінь врожаю 2025 р.)
Очікувана вартість62 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-04-014871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь
Очікувана вартість157 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-011555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь
Очікувана вартість16 957,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-000118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь
Оголошено14 січ. 08:08
Прийом пропозицій14 січ. 08:08 – 22 січ. 08:00Очікувана вартість165 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-15-010479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Очікувана вартість162 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-002054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорми для тварин і птахів зоокуточку
Очікувана вартість7 142,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-003986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗернові культури та картопля
Оголошено17 лист. 2025 11:06
Прийом пропозицій17 лист. 2025 11:06 – 25 лист. 2025 08:15Очікувана вартість162 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-11-008245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Очікувана вартість162 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-001608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь озимий
Ім'я:Самборський Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380434028621 Факс:+380434028621ЄДРПОУ:02539849Очікувана вартість92 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-06-005100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗернові культури та картопля
Оголошено6 жовт. 2025 12:17
Прийом пропозицій6 жовт. 2025 12:17 – 14 жовт. 2025 08:15Очікувана вартість162 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-06-000617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03211400-7 Ячмінь (ячмінь Луран 1 р-я )
Очікувана вартість27 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-21-000201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ячменю
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-006036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь
Очікувана вартість36 812,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro