Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03211100-4»
-
ID: UA-2026-08-26-004185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПшениця фуражна (для годівлі тварин)
Оголошено26 серп. 11:31
Прийом пропозицій26 серп. 11:31 – 3 вер. 08:00Очікувана вартість34 429,82 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Ім'я:Ткачук Тетяна ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384430044 Факс:+380384430089ЄДРПОУ:02004491Очікувана вартість21 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗерно кормове (пшениця, кукурудза).Код ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля
Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗерно кормове (пшениця, кукурудза).Код ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля
Оголошено18 черв. 16:00
Прийом пропозицій18 черв. 16:00 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-014571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗернові культури
Оголошено4 черв. 22:32
Прийом пропозицій4 черв. 22:32 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість120 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-23-001025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕталонний зразок зернової культури з вмістом мікотоксинів для Черкаської філії ДП «Полтавастандартметрологія»,(ДК 021:2015 03210000 – 6 «Зернові культури та картопля»)
Очікувана вартість6 072,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-002911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗерно кормове (пшениця, кукурудза).Код ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшениця яра Недра РР-2Р
Очікувана вартість5 500,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-007614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшениця
Очікувана вартість19 928,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-001304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПшениця яра (друга репродукція)
Оголошено23 бер. 09:48
Прийом пропозицій23 бер. 09:48 – 31 бер. 01:00Очікувана вартість110 250,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-18-005381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗерно кормове (пшениця, кукурудза).Код ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля
Оголошено18 бер. 11:53
Прийом пропозицій18 бер. 11:53 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-10-008387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшениця (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-20-006355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПшениця (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Оголошено20 лют. 12:39
Прийом пропозицій20 лют. 12:39 – 28 лют. 12:42Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-28-005370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшениця (зерно на корм для ВРХ)
Очікувана вартість21 160,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-008853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипшениця кормова
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-002054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорми для тварин і птахів зоокуточку
Очікувана вартість7 142,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-014259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПшениця (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-016000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля (03211100-4 Пшениця, 03211200-5 Кукурудза )
Очікувана вартість64 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-015313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСільськогосподарська продукція - пшениця, у кількості - 2000 кілограм (код за ДК 021:2015 03210000-6 - Зернові культури та картопля) (03211100-4 Пшениця)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПшениця (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Оголошено11 лист. 2025 13:24
Прийом пропозицій11 лист. 2025 13:24 – 19 лист. 2025 13:26Очікувана вартість18 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась