Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03211000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-009268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь фуражний
Оголошено1 вер. 16:00
Прийом пропозицій1 вер. 16:00 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 03210000-6 по ДК 021:2015 Зернові культури та картопля (Солод для житнього хліба). РПЗ - 10.38.
Оголошено31 серп. 11:08
Прийом пропозицій31 серп. 11:08 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПшениця фуражна (для годівлі тварин)
Оголошено26 серп. 11:31
Прийом пропозицій26 серп. 11:31 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-005988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури за кодом ДК 021:2015 - 03211000-3
Очікувана вартість3 954,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикартопля
Очікувана вартість265,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯчмінь фуражний
Оголошено21 серп. 11:09
Прийом пропозицій21 серп. 11:09 – 29 серп. 14:00Очікувана вартість221 052,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-012614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрупа горохова 700гр
Очікувана вартість444,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис 1 кг
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирисова крупа
Очікувана вартість1 235,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвес (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Очікувана вартість77 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Ім'я:Ткачук Тетяна ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384430044 Факс:+380384430089ЄДРПОУ:02004491Очікувана вартість21 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 03210000-6: Зернові культури та картопля (Картопля, горох сушений, квасоля свіжа)
Ім'я:Сімора Ірина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380667075841 Факс:+380326643752ЄДРПОУ:22354164Очікувана вартість22 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯчмінь
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗернові культури та картопля
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість8 261,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗерно кормове (пшениця, кукурудза).Код ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля
Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвес (код за ЄЗС ДК 021:2015 03210000-6 Зернові культури та картопля)
Ім'я:Сипченко Тетяна ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464421052 Факс:+380464422399ЄДРПОУ:05530010Оголошено7 лип. 16:19
Прийом пропозицій7 лип. 16:19 – 15 лип. 16:23Очікувана вартість77 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-002024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКукурудза
Ім'я:Яснолобова Олександра ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997722653 ЄДРПОУ:44441420Оголошено7 лип. 10:33
Прийом пропозицій7 лип. 10:33 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 575 175,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-001543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвес
Ім'я:Оніщенко КсеніяE-mail: [email protected] Телефон: +380953015821, +380542630476 ЄДРПОУ:33813409Очікувана вартість117 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРис
Очікувана вартість3 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартопля рання – ДК 021:2015 – 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля столова рання (молода), клас перший, ДСТУ 9221 - ДК 021:2015 – 03212100-1 - Картопля)
Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro