Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03141000-1»
-
ID: UA-2026-07-27-001473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугая - поліпшувача
Оголошено27 лип. 10:09
Прийом пропозицій27 лип. 10:09 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість172 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-004932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція тваринництва та супутня продукція(спермо доза)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-013443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма бугая - поліпшувача
Очікувана вартість64 000,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-012124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція тваринництва та супутня продукція (Сперма бугаїв – поліпшувачів)
Оголошено6 трав. 15:52
Прийом пропозицій6 трав. 15:52 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість365 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-003057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугая - поліпшувача
Оголошено6 трав. 10:43
Прийом пропозицій6 трав. 10:43 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість401 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-004054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугая - поліпшувача
Оголошено1 трав. 11:23
Прийом пропозицій1 трав. 11:23 – 11 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 151,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-009169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція тваринництва та супутня продукція (Сперма бугаїв – поліпшувачів та супутня продукція)
Очікувана вартість87 350,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-004611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(Сперма бугаїв – поліпшувачів та супутня продукція)
Оголошено13 квіт. 14:06
Прийом пропозицій13 квіт. 14:06 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 400,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-06-008484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма бугаїв (спермодози для осіменіння корів), код за ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03141000-1 Сперма бугаїв)
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість138 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-015606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугаїв (спермодози для осіменіння корів), код за ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03141000-1 Сперма бугаїв)
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено5 лют. 18:13
Прийом пропозицій5 лют. 18:13 – 13 лют. 00:01Очікувана вартість141 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-21-001515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма бугая П. Альтаінтерест Ет, сперма бугая А. Альтаантоніо Ет, сперма бугая В. Альтаплейбонус Ет (сексована) (код ДК 021:2015: 03140000-4 : Продукція тваринництва та супутня продукція)
Ім'я:Карпенко Анатолій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість153 800,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-09-007874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугая
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено9 вер. 2025 14:05
Прийом пропозицій9 вер. 2025 14:05 – 19 вер. 2025 09:00Очікувана вартість18 740,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-14-002711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугая П. Альтаінтерест Ет, сперма бугая А. Альтаантоніо Ет, сперма бугая В. Альтаплейбонус Ет (сексована) (код ДК 021:2015: 03140000-4 : Продукція тваринництва та супутня продукція)
Ім'я:Карпенко Анатолій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Оголошено14 серп. 2025 10:42
Прийом пропозицій14 серп. 2025 10:42 – 22 серп. 2025 11:00Очікувана вартість160 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-06-005615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція тваринництва та супутня продукція (Сперма бугаїв - поліпшувачів)
Очікувана вартість204 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма AltalNTEREST;Сперма AltaKLAEBO
Ім'я:Ільченко Діана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість95 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-03-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля Сперма бугаїв (спермодози для осіменіння корів), код за ДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03141000-1 Сперма бугаїв). Код ДК 021:2015 24111800-3 - Рідкий азот ( рідкий азот)
Ім'я:Радецький Валерій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456361023 ЄДРПОУ:22201816Очікувана вартість18 542,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-28-004965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСперма бугаїв - поліпшувачів
Оголошено28 січ. 2025 11:06
Прийом пропозицій28 січ. 2025 11:06 – 5 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість426 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-21-002860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма племінних бугаїв-плідників
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-22-009368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯйця курячі
Очікувана вартість18 360,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2024-05-14-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСперма ВРХ AltaANTONIO, сперма ВРХ AltaCURRY, сперма ВРХ AltaFAULT, сперма ВРХ AltaDANYL (код ДК 021:2015: 03140000-4 : Продукція тваринництва та супутня продукція)
Ім'я:Карпенко Анатолій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380456354504 Веб сайт: ЄДРПОУ:00493712Очікувана вартість226 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro