Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03121100-6»
-
ID: UA-2026-08-27-002242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвіти, цибулини
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Оголошено27 серп. 10:39
Прийом пропозицій27 серп. 10:39 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖиві квіти (хризантема у вазоні, хризантема зрізана, корзина з квітами)
Очікувана вартість43 113,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03120000-8 — Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
Очікувана вартість3 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвіти-багаторічники
Оголошено22 лип. 14:24
Прийом пропозицій22 лип. 14:24 – 30 лип. 09:00Очікувана вартість185 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-000051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСаджанці хризантеми
Ім'я:Василенко Оксана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:+380445660003ЄДРПОУ:31722949Оголошено20 лип. 07:53
Прийом пропозицій20 лип. 07:53 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість295 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-006037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти (сурфінії)
Очікувана вартість44 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція рослинництва для озеленення Здолбунівської громади (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість19 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-003541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОднорічні квіти
Очікувана вартість28 445,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖиві рослини (код 03120000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість12 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (однорічні квіти)
Очікувана вартість83 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРослини живі, цибулини, корені, прищепи та живці
Очікувана вартість9 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПетунія у горщику
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-012313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (однорічні квіти)
Оголошено9 черв. 16:11
Прийом пропозицій9 черв. 16:11 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-012703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання квітів для висадки в грунт (лаванда) для благоустрою території Берегівської територіальної громади
Ім'я:Кисіль Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380500722161 ЄДРПОУ:26099415Очікувана вартість23 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (однорічні квіти)
Оголошено27 трав. 12:15
Прийом пропозицій27 трав. 12:15 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 800,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-008021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-013228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирослини берескет згідно коду ДК 021:2015 - 03120000-8 Продукція рослинництва 03121100-6 Рослини живі, цибулини, корені, прищепи та живці
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-004100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБукет з квітів (троянди), петунія у горщику
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro