Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03121000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-011163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвіткова продукція код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
Оголошено31 серп. 16:58
Прийом пропозицій31 серп. 16:58 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-002242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвіти, цибулини
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Оголошено27 серп. 10:39
Прийом пропозицій27 серп. 10:39 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2025-11-25-008710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКошики із живих квітів з державною символікою
Оголошено25 лист. 2025 12:44
Прийом пропозицій25 лист. 2025 12:44 – 3 груд. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-002470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіткова продукція (ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного. Номенклатурна позиція: букет квітів (ДК 021:2015: 03121200-7 Квіти зрізані) Індивідуальний кошторис
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіткова продукція
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРитуальна флористика (код 03120000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість16 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 03121200-7 Квіти зрізані
Очікувана вартість58 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖиві квіти (хризантема у вазоні, хризантема зрізана, корзина з квітами)
Очікувана вартість43 113,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Ім'я:Підгорна Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989384119 Факс:+380535791544ЄДРПОУ:44023823Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Очікувана вартість17 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорзина живих квітів для вшанування пам'яті, Живі квіти (хризонтеми) для вшанування пам'яті, Живі квіти (гвоздики) для вшанування пам'яті, Живі квіти (троянди) для вшанування пам'яті, Живі квіти (еустоми) для вшанування пам'яті
Очікувана вартість16 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикорзина живих квітів,хризантеми,хризантеми в горщиках (ДК 021:2015 - 03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного)
Очікувана вартість10 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти для проведення прощальних церемоній та встановлення до Алей Слави в селах: Бережки, Колки, Заслуччя, Залужжя, Узлісся, В.Озера за загиблими Героями Дубровицької територіальної громади, котрі віддали своє життя захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, для родин захисників
територіальної цілісності України при врученні державних нагород, орденів, медалей Очікувана вартість16 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпозиція з живих квітів
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти зрізані
Ім'я:Карліковська Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485620335 Факс:+380485621119Веб сайт: ЄДРПОУ:24534099Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіти
Очікувана вартість4 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТроянди (квіти зрізані) та корзина з троянд
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (Живі квіти)
Очікувана вартість25 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіткова продукція (ДК 021:2015 03120000-8 Продукція рослинництва, в тому числі тепличного)
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвіткова продукція (ДК 021:2015 03120000-8 Продукція рослинництва, в тому числі тепличного)
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro