Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03111300-5»
-
ID: UA-2026-08-28-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (Насіння соняшника очищене для закладів освіти Бродівської міської ради )
Очікувана вартість10 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника
Ім'я:Кукоцька Валентина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:41829167Очікувана вартість23 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння соняшнику (чищене)
Очікувана вартість129,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосівний матеріал зернових та технічних культур
Очікувана вартість85 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-001130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість348,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість544,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-009694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 03110000-5 – Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва.
Очікувана вартість2 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-006017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями03111300-5 - Насіння соняшника
Ім'я:Яснолобова Олександра ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997722653 ЄДРПОУ:44441420Оголошено29 трав. 14:02
Прийом пропозицій29 трав. 14:02 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість480 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-005633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість205,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-001641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість526,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість464,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-008308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-007770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість778,93 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-000876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника, насіння фенхеля для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Очікувана вартість232,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-000228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння фенхеля, насіння соняшника для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного адівництва та рослинництва
Очікувана вартість274,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-013355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість433,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість3 549,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСоняшник (насіння). Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 03110000-5.
Оголошено22 квіт. 14:08
Прийом пропозицій22 квіт. 14:08 – 30 квіт. 08:30Очікувана вартість138 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-010294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника КАРАТ 0,25
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-007734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника
Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro