Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03111000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-005745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуміш насіння газонних трав
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 13:48
Прийом пропозицій31 серп. 13:48 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника ДС
Очікувана вартість147,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці)
Ім'я:Андрусяк Вадим ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380675190685 Факс:+380512556045Веб сайт: ЄДРПОУ:02219760Очікувана вартість175 480,44 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшнику, насіння кунжуту білого
Очікувана вартість3 453,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКунжут білий та насіння соняшника (ДК 021:2015-03110000-5 "Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва")
Очікувана вартість5 205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння
Очікувана вартість409,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (Насіння соняшника очищене для закладів освіти Бродівської міської ради )
Очікувана вартість10 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03111000-2 Насіння (кунжут, соняшника)
Очікувана вартість6 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння квітів
Очікувана вартість132 827,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння озимої пшениці (1 репродукція) протруєне і з доставкою (відповідно до коду ДК 021:2015: 03111000-2: Насіння)
Оголошено21 серп. 09:45
Прийом пропозицій21 серп. 09:45 – 29 серп. 07:00Очікувана вартість967 543,86 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-002742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння овочів
Очікувана вартість197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 03111000-2 Насіння (Трава газонна "ліліпут")
Ім'я:Сергій Володимирович ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:42631325Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці)
Ім'я:Шикова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 ЄДРПОУ:02219760Оголошено15 серп. 21:44
Прийом пропозицій15 серп. 21:44 – 23 серп. 08:00Очікувана вартість1 074 345,70 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-012417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазонна трава для Хмельницького міського будинку культури
Очікувана вартість234,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСуміш насіння трав GREENLINE Спортивна 10 кг
Ім'я:Траньович Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:20444745Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-001751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрава газонна універсальна
Очікувана вартість8 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння газонної трави DLF-Trifolium Universal Robustica або еквівалент
Оголошено4 серп. 16:10
Прийом пропозицій4 серп. 16:10 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість504 107,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-010018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння озимого ріпаку сорту Монополіст
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість10 534,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння озимого ріпаку Гібрид РЖТ Блекмун (RGT Blackmoon / Blackmurn) або еквівалент (код ДК 021:2015: 03110000-5 — Сільськогосподарські культури, продукція садівництва та рослинництва)
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено3 серп. 12:38
Прийом пропозицій3 серп. 12:38 – 11 серп. 00:01Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-03-003486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння трави
Очікувана вартість48 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro