Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03110000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-012737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливні гранули (пелети)
Оголошено2 вер. 16:52
Прийом пропозицій2 вер. 16:52 – 18 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-005745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуміш насіння газонних трав
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 13:48
Прийом пропозицій31 серп. 13:48 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-001674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння квітів
Оголошено27 серп. 10:27
Прийом пропозицій27 серп. 10:27 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-008541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти та овочі
Ім'я:Літушко Андрій ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: +380972450260 Веб сайт: ЄДРПОУ:26286413Очікувана вартість39 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва.
Очікувана вартість5 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасіння соняшнику, насіння кунжуту (ДК 021:2015: 03110000-5 — Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва)
Очікувана вартість4 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва.
Очікувана вартість10 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника та кунжуту; 03110000-5 —Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва за ДК 021:2015
Очікувана вартість8 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника
Очікувана вартість3 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Очікувана вартість3 695,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Ім'я:Волкова Ганна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380334436771,380986215356 ЄДРПОУ:21748470Очікувана вартість2 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція (Насіння соняшника очищене)
Ім'я:Іванчишина Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380632741690 ЄДРПОУ:06722024Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшника
Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-012065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаучук натуральний марки RSS1
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість55 742,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння гарбуза, соняшника та кунжута
Очікувана вартість79 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння соняшника очищене, насіння кунжутне)
Очікувана вартість1 744,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКунжут, насіння соняшника
Очікувана вартість193,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасіння соняшникове лущене (50 г)
Ім'я:Шевченко Алла ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380954851755 Веб сайт: ЄДРПОУ:42334205Очікувана вартість465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro