Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03100000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-001246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПродукція тваринництва та супутня продукція
Оголошено2 вер. 09:46
Прийом пропозицій2 вер. 09:46 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця курячі)
Оголошено2 вер. 09:24
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця курячі столові (ДК 021:2015 - 03140000-4 — Продукція тваринництва та супутня продукція)
Оголошено2 вер. 09:20
Прийом пропозицій2 вер. 09:20 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-000626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Вища (L) (Шухевича) (03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція)
Оголошено2 вер. 09:11
Прийом пропозицій2 вер. 09:11 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Вища (L)
Оголошено2 вер. 09:00
Прийом пропозицій2 вер. 09:00 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-012073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M)
Оголошено1 вер. 23:31
Прийом пропозицій1 вер. 23:31 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-011990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця курячі І категорії
Оголошено1 вер. 22:54
Прийом пропозицій1 вер. 22:54 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M)
Оголошено1 вер. 21:14
Прийом пропозицій1 вер. 21:14 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M), ДСТУ 5028, 1 шт.
Оголошено1 вер. 20:11
Прийом пропозицій1 вер. 20:11 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Вища (L)
Оголошено1 вер. 19:48
Прийом пропозицій1 вер. 19:48 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M)
Оголошено1 вер. 16:51
Прийом пропозицій1 вер. 16:51 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M)
Ім'я:Соловка Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342558149 Факс:+380342558168ЄДРПОУ:31075296Оголошено1 вер. 15:54
Прийом пропозицій1 вер. 15:54 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-008731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця столові курячі
Оголошено1 вер. 15:39
Прийом пропозицій1 вер. 15:39 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Перша (M)
Оголошено1 вер. 15:23
Прийом пропозицій1 вер. 15:23 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-008137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця столові курячі
Оголошено1 вер. 15:20
Прийом пропозицій1 вер. 15:20 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвіткова продукція (продукція для відзначення і нагородження, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих).
Оголошено1 вер. 15:18
Прийом пропозицій1 вер. 15:18 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйце куряче столове, категорія Вища (L)
Оголошено1 вер. 15:11
Прийом пропозицій1 вер. 15:11 – 6 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-01-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця столові курячі
Оголошено1 вер. 13:25
Прийом пропозицій1 вер. 13:25 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця столові курячі
Оголошено1 вер. 13:17
Прийом пропозицій1 вер. 13:17 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЯйця столові курячі (коду ДК 021:2015:03142500-3 яйця)
Оголошено1 вер. 12:45
Прийом пропозицій1 вер. 12:45 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення