Нафта і дистиляти (Паливно-мастильні матеріали) (Дизельне паливо Євро 5 (талони))

Очікувана вартість

166 666,67 грн

без ПДВ
Прийом пропозицій
Взяти участь
Прийом пропозицій

з 1 вер. 11:08

до 4 вер. 00:00

Кваліфікація
очікується
Пропозиції розглянуто
очікується
Подання пропозицій:
1 вер. 11:08 – 4 вер. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
не буде проводитись

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
1 вер. 11:08

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37307321
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 57113, Миколаївська область, смт Ольшанське, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 23
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шабатіна Ніна
Володіння мовою:
Телефон:
380933580260
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо (Євро 5), талон

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг)
Назва параметра Значення
Відповідність сезонності дизельного палива згідно ДСТУ 7688:2015 Так
Спосіб реалізації талон
Мінімальне цетанове число 49
Вміст сірки — не більше 10 мг/кг Так
Відповідність ДСТУ 7688:2015 Так

Кількість:

2 100 літр

Період доставки:

8 вер. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 57113, Миколаївська область, смт Ольшанське, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 вер. 11:08
Проєкт договору 1 вер. 11:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Постачальник підтверджує та гарантує, що країнаю проходження товару не є Російська федирація/Республика Білорусь/ Ісламська республіка Іран.

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
3 ( робочі )
Опис:
Видача (передача) Товару Покупцю здійснюється на автозаправних станціях (АЗС) Користувача (ів) АЗС, розташованих на території України, зокрема у межах м. Миколаєва по вул. Одеське шосе та Веселинівська (р-н Варварівка) та/або с. Весняне Миколаївського району, Миколаївської області.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
166 666,67 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛЬШАНСЬКЕ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 вер. 10:50
Опис:
Згідно Закону «Про публічні закупівлі» в редакції ЗУ № 114-ІХ від 19.09.19р. зі змінами внесеними ЗУ № 540 – ІХ від 30.03.20р. та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 « Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг ... Розгорнути
Згідно Закону «Про публічні закупівлі» в редакції ЗУ № 114-ІХ від 19.09.19р. зі змінами внесеними ЗУ № 540 – ІХ від 30.03.20р. та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 « Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» пункт 10: Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу” Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Волох Анна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443392453 ЄДРПОУ:
01131514

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

305 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро-5),талони)
ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (Євро-5),талони)
Ім'я:
Оксана Мельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380680488600 ЄДРПОУ:
40818898

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

149 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Алла Іваницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380664277901 ЄДРПОУ:
02007578

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

228 984,17 грн без ПДВ

Дивитись