Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Очікувана вартість

190 848,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34849090
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21050, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Найчук Дмитро Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
380432595293
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом

Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

31 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, прибудинкові території, міжквартальні проїзди, пішохідні проходи, які межують з житловим фондом Вінницької міської територіальної громади

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 17:36

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
190 848,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Міровський А.О.
Телефон: 380961940172 ЄДРПОУ:
38830628

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

190 848,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент житлового господарства Вінницької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 17:19
Опис:
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом (номер закупівлі UA-2026-0 ... Розгорнути
Оголошені відкриті торги по закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом (номер закупівлі UA-2026-08-19-012023-а) було відмінено через неподання жодної пропозиції. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р №1178, якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, придбання замовником послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів. При визначені очікуваної вартості закупівлі послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом надійшло три комерційні пропозиції від надавачів послуг. Найменшою ціновою пропозицією була пропозиція КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628). З огляду на вище викладене Замовником прийнято рішення: 1. Здійснити закупівлю послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту асфальтобетонного покриття прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, які межують з житловим фондом, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. 2. Укласти договір про закупівлю з КУП ВМР «ТЕХНОБУД» (код ЄДРПОУ 38830628) як із суб’єктом господарювання, що надав найменшу цінову пропозицію. Згорнути

Вас може зацікавити

Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. ______________, вулиця __________________________, будинок ______, ______. Коригування.»
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) СПЕЦІАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО ЗА-ГОНУ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДСНС УКРАЇНИ за адресою: ______________ обл., м. _...
Ім'я:
Любченко Максим
E-mail: [email protected] Телефон: +380938753780 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

344 649,24 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Ім'я:
Євгенія Халіна
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

175 842,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (послуги з технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту багатоквартирних будинків) (ДК 021:2015: 71520000-9 – Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
Ім'я:
Кравченко Олег
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

130 239,00 грн без ПДВ

Дивитись