Постачання теплової енергії

Очікувана вартість

120 980,23 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42769539
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36014, Полтавська область, Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Савченко Олена Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380686136115
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

теплова енергія

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

18,2098 гігакалорія

Період доставки:

1 черв. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23
2

теплова енергія (умовно-постійна частина двоставкового тарифу)

Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Кількість:

0,0378 гігакалорія

Період доставки:

1 черв. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 17:31
Не вказано 31 серп. 17:31
Не вказано 31 серп. 17:31
Електронний підпис 31 серп. 17:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
120 980,23 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Роман Кашин
Телефон: 0532510487 ЄДРПОУ:
03338030

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

120 980,23 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 17:19
Опис:
Відповідно до пункту 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон) на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування ... Розгорнути
Відповідно до пункту 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон) на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, Правові, економічні і організаційні принципи здійснення державних закупівель в період воєнного часу регулюються Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.З огляду на це наразі замовники, що зобовʼязані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням Особливостей.Пункт 13 Особливостей передбачає можливість для замовників придбати товари і послуги (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуги з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, роботи, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у встановлених випадках.Проведення закупівлі теплової енергії у вигляді гарячої води (код ДК 021: 2015:09320000-8 - Пара, гаряча вода та повʼязана продукція) у 2026 році здійснюється Регіональним відділенням ФДМУ на підставі абзацу четвертого підпункту5 пункту 13Особливостей, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документал Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Самусь
E-mail: [email protected] Телефон: +380577253349 ЄДРПОУ:
32444596

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

208 576,70 грн без ПДВ

Дивитись