Помідори (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

Джерело фінансування: спеціальний фонд «Реалізація програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ»

Очікувана вартість

645,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26494005
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16500, Чернігівська область, м.Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Леся Мосійчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380680921414
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Помідори

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

15 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
645,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380674673373 ЄДРПОУ:
2293907374

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

645,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бахмацький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 "Теремок" Бахмацької міської ради Чернігівської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 16:51
Опис:
У результаті того, що закупівля товару шляхом "Відкриті торги з Особливостями" не відбулась 31.08.2026 р Ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-21-005277-a Закупівля на prozorro.gov.ua через неподання жодної тендерної пропозиції, а потреба у товарі залишається, керуючи ... Розгорнути
У результаті того, що закупівля товару шляхом "Відкриті торги з Особливостями" не відбулась 31.08.2026 р Ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-21-005277-a Закупівля на prozorro.gov.ua через неподання жодної тендерної пропозиції, а потреба у товарі залишається, керуючись пп.6п.13 Особливостей, було прийнято рішення провести закупівлю без використання ЕС шляхом укладання прямого Договору з постачальником, про що складено Протокол № 106 від 31.08 2026 р, до якого додається обгрунтування підстави для здійснення закупівлі та звіт про результати "Відкритих торгів з Особливостями" Згорнути

Вас може зацікавити

Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190
Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190
Ім'я:
Ірина Дацюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972984875 ЄДРПОУ:
25303977

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вовк Володимир Тарасович
E-mail: [email protected] Телефон: +380975805079 ЄДРПОУ:
43893150

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

992,33 грн без ПДВ

Дивитись
Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659
Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659
Ім'я:
Вовк Володимир Тарасович
E-mail: [email protected] Телефон: +380975805079 ЄДРПОУ:
43893150

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

959,44 грн без ПДВ

Дивитись