Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))

Очікувана вартість

1 648 060,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22569226
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 34652, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дячук Ганна
Володіння мовою:
Телефон:
380989404393
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

18 962 послуга

Період доставки:

31 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 15:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 648 060,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кравчук Галина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380986167571 ЄДРПОУ:
01764604

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 648 060,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 14:10
Опис:
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 55510000-8 Послуги їдалень Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів ... Розгорнути
Замовником було оголошена процедура відкритих торгів (з особливостями) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 55510000-8 Послуги їдалень Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)) з очікуваною вартістю 1 648 060,00грн. (ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-010049-a). Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 26.08.2026р. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
ЛУЦИШИН МАР′ЯНА ІВАНІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: 380680540335 ЄДРПОУ:
22385957

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 158 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Світлана Михалець
E-mail: [email protected] Телефон: 380635726402 ЄДРПОУ:
23018925

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 237 140,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Якимчук Віктор Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986675037 ЄДРПОУ:
04347628

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 777 500,00 грн без ПДВ

Дивитись