Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область
з 31 серп. 15:42
до 4 вер. 00:00
з 4 вер. 10:00
до 10 вер. 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт сховища (літ. «Д») Івано-Франківська область Перейти до лоту |
Очікувана вартість 10 695 638,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 31 серп. 15:42 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 15:42 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:42 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:42 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
Спосіб підтвердження відповідності
Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції
Опис
1. Забезпечення пропозицій учасників спрощеної закупівлі: Замовник вимагає надання учасником забезпечення пропозиції у формі електронної банківської гарантії, яка повинна бути оформлена відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції», Положення про порядок здійснення банками та фінансовими компаніями операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 (у чинній редакції), з урахуванням умов, викладених в цьому розділі. 2. Загальний розмір забезпечення пропозиції – 0,5 % від суми очікуваної вартості. 3. Строк дії забезпечення пропозиції: 120 календарних днів, починаючи з кінцевого строку подання пропозиції. Пропозиції, що не супроводжуються документальним підтвердженням надання забезпечення пропозиції, відхиляються замовником. 4. Застереження щодо випадків, коли забезпечення пропозиції не повертається учаснику: Забезпечення пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням. 5. Інформація для оформлення банківської гарантії: Замовник: Головне управління Національної гвардії України від імені якого діє управління розквартирування і капітального будівництва Головного управління Національної гвардії України (ідентифікаційний код 25575262) IBAN № UA058201720355129092200007663 в ГУ ДКСУ у м. Києві.
Форма подачі підтвердження
Документ
Загальна інформація
Опис
Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
Опис вимоги
Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
Спосіб підтвердження відповідності
Опис
1. Замовником вимагається від учасника-переможця перерахування на рахунок замовника забезпечення виконання договору про закупівлю не пізніше дати укладення договору про закупівлю. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю становить 1 відсоток від вартості договору про закупівлю. Інформація для оформлення платіжної інструкції: Замовник: Головне управління Національної гвардії України від імені якого діє управління розквартирування і капітального будівництва Головного управління Національної гвардії України (ідентифікаційний код 25575262). IBAN № UA058201720355129092200007663 в ДКСУ м. Києва 2. Усі витрати, пов’язані з поданням забезпечення виконання договору, здійснюються за рахунок коштів учасника-переможця. Вимоги щодо забезпечення виконання договору не змінюють вимог щодо професійної та технічної компетентності учасника.
Форма подачі підтвердження
Документ
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
Опис вимоги
Перерахування грошових коштів на рахунок Замовника в розмірі 1 % від ціни договору.
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИВас може зацікавити
6 025 962,75 грн без ПДВ
Дивитись13 652 532,50 грн без ПДВ
Дивитись6 582 873,17 грн без ПДВ
Дивитись