Послуга з організації гарячого харчування учнів

Очікувана вартість

1 746 360,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20556426
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77500, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Креховецька Оксана
Володіння мовою:
Телефон:
380504312962
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуга з організації гарячого харчування учнів

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

29 106 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 77500, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 14:20
Не вказано 31 серп. 14:20
Електронний підпис 31 серп. 14:22
Не вказано 31 серп. 14:20

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюється у наступному місяці за звітним щомісячно, не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання коштів на розрахунковий рахунок Замовника, на підставі актів наданих послуг.

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
повторювана поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 746 360,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2457508803

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 746 360,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЛИНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 13:54
Опис:
Керуючись Указом президента України 64/2022 від 24 лютого 2022 р. (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні ... Розгорнути
Керуючись Указом президента України 64/2022 від 24 лютого 2022 р. (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами), 19 серпня 2026 р. оголошено відкриті торги на закупівлю послуги з організації гарячого харчування учнів (код ДК 55510000-8 «Послуги їдалень» ( послуги з організації гарячого харчування учнів) на суму 1746360,00 грн. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі- UA-2026-08-19-011805-a. 27 серпня 2026 р. аукціон не відбувся по причині відсутності тендерних пропозицій. Враховуючи необхідність харчування учнів в період вересень-грудень 2026 р., умови пп.6 п.13 постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами) прийнято рішення укласти договір без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на закупівлю «Послуги їдалень»( послуги з організації гарячого харчування учнів) на суму 1746360,00 грн. без ПДВ. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів Устилузького ліцею Устилузької міської ради Волинської області (код 55510000-8 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Світлана Михалець
E-mail: [email protected] Телефон: 380635726402 ЄДРПОУ:
23018925

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 237 140,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Якимчук Віктор Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986675037 ЄДРПОУ:
04347628

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 777 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Ім'я:
Крочак Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40533690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 087 500,00 грн без ПДВ

Дивитись