Блок управління

Очікувана вартість

13 440,00 грн

з ПДВ
Підписання форми оголошення звіту КЕП
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Служба зовнішньої розвідки України
Код ЄДРПОУ:
33240845
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 00000, м. Київ, Київ, вул.
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Фаренюк Богдан Вікторович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380444816345
E-mail:
Факс:
+380444816345

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Блок управління

Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 15 жовт.

Місце доставки:

Україна, 00000, Київська область, м. Київ, м. Київ

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
13 440,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Шевчук Ігор Павлович
Телефон: 380974682008 ЄДРПОУ:
38323564

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

13 440,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Служба зовнішньої розвідки України

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 лип. 08:31
Опис:
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового ... Розгорнути
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), без використання електронної системи закупівель у зв’язку із відміною відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-003171-a). Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Євтушенко Володимир Дмитрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
00493706
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Богоніс Наталія Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352436002 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02125544

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 241,66 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 38430000-8 - Детектори та аналізатори (Наконечник із фільтром, 10 мкл, у штативі, стерильний, подовжений)
ДК 021:2015 – 38430000-8 - Детектори та аналізатори (Наконечник із фільтром, 10 мкл, у штативі, стерильний, подовжений)
Ім'я:
Олександра Шашкіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42574629
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

24 868,80 грн без ПДВ

Дивитись