Коробка перемикання передач

Очікувана вартість

110 300,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05448998
Веб сайт:
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дмитро Федоров
Володіння мовою:
Телефон:
+380951821165
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Коробка перемикання передач

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

1 штука

Період доставки:

31 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, м. Слов'янськ, місцезнаходення Замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 11:45
Електронний підпис 31 серп. 12:10
Не вказано 31 серп. 11:45
Не вказано 31 серп. 11:45
Не вказано 31 серп. 11:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
110 300,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380958929665 ЄДРПОУ:
3198109415

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

110 300,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТП 052814

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 10:03
Опис:
Підстава для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу — підпункт 2 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. КП «АТП 052814» як замовник має місцезнаходження в м. Сло ... Розгорнути
Підстава для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу — підпункт 2 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. КП «АТП 052814» як замовник має місцезнаходження в м. Слов'янськ, Краматорського району, Донецької області. Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 16.07.2026 № 1389 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, відповідно до яких місто Слов'янськ віднесено до територій активних бойових дій. Станом на дату прийняття рішення та на дату укладення договору активні бойові дії на відповідній території не завершені. Таким чином, КП «АТП 052814» відповідає умові, визначеній підпунктом 2 пункту 13 Особливостей, що надає замовнику право укласти договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Необхідність закупівлі обумовлена забезпеченням безперервної діяльності підприємства та виконанням його статутних завдань в умовах воєнного стану. Очікувана вартість закупівлі визначена на підставі проведення аналізу фактично доступного для підприємства ринку товарів з урахуванням цін, наявності товару, можливості його поставки до м. Слов'янська, безпекових умов здійснення постачання, та логістичних обмежень. Згорнути

Вас може зацікавити

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Ім'я:
Андрій Лозовий
E-mail: [email protected] Телефон: +380675867621 ЄДРПОУ:
07928969

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 384,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ухач Володимир Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380678802027 ЄДРПОУ:
24980233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

216 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Запчастини для автофургона Volkswagen Transporter
Запчастини для автофургона Volkswagen Transporter
Ім'я:
Юрій Карандиш
E-mail: [email protected] Телефон: +380663852228 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08202683

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

77 897,28 грн без ПДВ

Дивитись