Банани, апельсини, яблука, лимони, капуста пізня, морква свіжа, цибуля ріпчаста, буряк столовий (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

Джерело фінансування: спеціальний фонд «Реалізація програм допомоги і грантів Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ»

Очікувана вартість

22 855,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26494005
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 16500, Чернігівська область, м.Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Леся Мосійчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380680921414
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Банани

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

50 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
2

Апельсини

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

40 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
3

Яблука

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
4

Лимони

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

15 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
5

Капуста пізня

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
6

Морква свіжа

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
7

Цибуля ріпчаста

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2
8

Буряк столовий

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Мартинова Олега, б 2

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
22 855,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380674673373 ЄДРПОУ:
2293907374

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

22 855,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бахмацький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 "Теремок" Бахмацької міської ради Чернігівської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 серп. 18:04
Опис:
У результаті того, що закупівля товару шляхом "Відкриті торги з Особливостями" Ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-19-013140-a Закупівля на prozorro.gov.ua не відбулась 27 серпня 2026 р через неподання жодної тендерної пропозиції, а потреба у товарі залишається, кер ... Розгорнути
У результаті того, що закупівля товару шляхом "Відкриті торги з Особливостями" Ідентифікатор закупівлі:UA-2026-08-19-013140-a Закупівля на prozorro.gov.ua не відбулась 27 серпня 2026 р через неподання жодної тендерної пропозиції, а потреба у товарі залишається, керуючись пп.6 п.13 Особливостей, було вирішено провести закупівлю без використання ЕС шляхом укладання прямого Договору з постачальником, про що складено Протокол № 105 від 28.08.2026 р, до якого додається обгрунтування підстави та звіт про результати "Відкритих торгів з Особливостями" Згорнути

Вас може зацікавити

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту
Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту
Ім'я:
Тарас Дема
E-mail: [email protected] Телефон: +380999701505 ЄДРПОУ:
08564541

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

28 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Мельник
E-mail: [email protected] Телефон: +380432275935 ЄДРПОУ:
26243651

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 786,62 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи(Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14см, ДСТУ 7033)(За рахунок місцевого бюджету)
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи(Буряк столовий другого товарного сорту, 5-14см, ДСТУ 7033)(За рахунок місцевого бюджету)
Ім'я:
Марина Кваша
E-mail: [email protected] Телефон: +380997246912 ЄДРПОУ:
03189191

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

40 000,00 грн без ПДВ

Дивитись