Послуги з організації гарячого харчування

Очікувана вартість

1 886 290,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21739726
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 44700, Волинська область, Володимир-Волинський, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гоц Катерина Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
380976688189
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації гарячого харчування

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 вер. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 44700, Волинська область, Володимир-Волинський, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 16:33
Документи закупівлі 28 серп. 16:32
Документи закупівлі 28 серп. 16:32

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 886 290,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Оніщук Л.В.
Телефон: 380935309511 ЄДРПОУ:
3270403646

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 886 290,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад загальної середньої освіти «Володимирська гімназія №1 Володимирської міської ради»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 серп. 16:28
Опис:
Заклад загальної середньої освіти «Володимирська гімназія №1 Володимирської міської ради» оголосила відкриті торги з особливостями 14 серпня 2026 року на закупівлю послуги з організації харчування за номером UA-2026-08-14-011376-a. Торги не відбулися у зв’язку із н ... Розгорнути
Заклад загальної середньої освіти «Володимирська гімназія №1 Володимирської міської ради» оголосила відкриті торги з особливостями 14 серпня 2026 року на закупівлю послуги з організації харчування за номером UA-2026-08-14-011376-a. Торги не відбулися у зв’язку із неподанням жодної тендерної пропозиції. У даному випадку відповідно до пп. 6 п. 13 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правого режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля може здійснюватися без застосування відкритих торгів у разі, коли: відкриті торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, за умови, що характеристики товару/робіт/послуг та умови договору не змінюються, крім можливості врахувати допустимий відсоток перевищення ціни, зазначений у документації, при цьому сума договору не може перевищувати очікуваної вартості, а вимоги до учасника залишаються тими ж. Протокол рішення уповноваженої особи від 27 серпня 2026 року №60 Згорнути

Вас може зацікавити

Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Ім'я:
Крочак Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40533690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 087 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів 1-11 класів та дітей дошкільної групи Старокривотульського ліцею Тисменицької міської ради (аутсорсинг))
Ім'я:
Ольга Богак
E-mail: [email protected] Телефон: +380995032324 ЄДРПОУ:
20562823

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 902 420,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації шкільного харчування (Аутсорсинг)
Послуги з організації шкільного харчування (Аутсорсинг)
Ім'я:
Лукіян Анастасія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380950370021 ЄДРПОУ:
04062127

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 009 320,00 грн без ПДВ

Дивитись