Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)

Очікувана вартість

366 120,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22569344
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 34655, Рівненська область, Маринин, вул.Шевченка, 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Власюк Ярослава Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380973576766
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

4 212 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 34655, Рівненська область, с.Маринин, с.Маринин вул.Шевченка, 5 Рівненська область Рівненський район

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 серп. 16:11
Не вказано 28 серп. 16:11
Електронний підпис 28 серп. 16:37
Не вказано 28 серп. 16:11

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
366 120,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кравчук Галина Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0365355004 ЄДРПОУ:
01764604

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

366 120,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника МАРИНИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОСНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 серп. 15:48
Опис:
17.08.2026 року в електронній системі замовником була оголошена закупівля по коду ДК 021:2015 5551000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)), (далі – Закупівля) за процедур ... Розгорнути
17.08.2026 року в електронній системі замовником була оголошена закупівля по коду ДК 021:2015 5551000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг)), (далі – Закупівля) за процедурою відкриті торги з особливостями (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-011240-a). Обсяг закупівлі послуг з організації одноразового гарячого харчування учнів закладу в кількості 4212 порції (чотири тисячі двісті дванадцять порцій) визначено замовником на очікувану суму кошторисних призначень з урахуванням потреби. 27.08.2026 року через відсутність пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, Закупівля не відбулася. При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі. Отже, враховуючи зазначене, Замовник прийняв рішення здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та застосувати під час здійснення Закупівлі, як виняток, підставу за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178. Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
Ім'я:
Беззубова Валентина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:
41798621

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

354 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Ім'я:
Вікторія Євченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380997909728 ЄДРПОУ:
20559135

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

408 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів способом аутсорсингу)» код 55510000-8, згідно CPV ДК 021: 2015
«Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів способом аутсорсингу)» код 55510000-8, згідно CPV ДК 021: 2015
Ім'я:
Савченко Ганна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380955321490 ЄДРПОУ:
04417398

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

725 000,00 грн без ПДВ

Дивитись