Послуги з організації гарячого харчування ( аутсорсинг) в шкільних їдальнях для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування)

Виконавець повинен надати Замовнику послуги, передбачені цим Договором, якість яких відповідає вимогам чинного законодавства України щодо безпечності та якості харчових продуктів, Санітарному регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженому наказом МОЗ України від 25.09.2020 № 2205, а також вимогам щодо впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Харчові продукти, які використовуються Виконавцем для надання послуг, повинні бути якісними, безпечними та відповідати вимогам системи НАССР.

Очікувана вартість

670 208,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26326549
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 90615, Закарпатська область, смт. Великий Бичків, Рахівський р-н, вул. Грушевського,16
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталія Паньківна Лембак
Володіння мовою:
Телефон:
+380313233280
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Одноразове гаряче харчування учнів 1-4 класів

Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування

Кількість:

2 002 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 90615, Закарпатська область, Рахівський р-н.,с-ще Великий Бичків, Грушевського,буд.16
2

Одноразове гаряче харчування учнів 5-11 класів

Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування

Кількість:

6 006 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 90615, Закарпатська область, Рахівський р-н.,с-ще Великий Бичків, Грушевського,буд.16
3

Одноразове гаряче харчування дітей закладів ЗЗСО,які проходять навчання в осередку по військовій підготовці

Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування

Кількість:

956 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 90615, Закарпатська область, Рахівський р-н.,с-ще Великий Бичків, Грушевського,буд.16

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 серп. 16:19
Не вказано 27 серп. 16:17
Роз'яснення до запитань учасників 27 серп. 16:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
670 208,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44462262

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

670 208,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Великобичківський ліцей Великобичківської селищної ради Рахівського району Закарпатської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 серп. 14:30
Опис:
Великобичківським ліцеєм Великобичківської селищної ради Рахівського району Закарпатської області було проведено процедуру відкритих торгів з особливостями на закупівлю: «Послуги з організації гарячого харчування (кейтеринг або аутсорсинг) в шкільних їдальнях для у ... Розгорнути
Великобичківським ліцеєм Великобичківської селищної ради Рахівського району Закарпатської області було проведено процедуру відкритих торгів з особливостями на закупівлю: «Послуги з організації гарячого харчування (кейтеринг або аутсорсинг) в шкільних їдальнях для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування)». Ідентифікатор закупівлі: UA -2026-08-12-012023-a . У встановлений замовником строк для подання тендерних пропозицій не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим відкриті торги автоматично відмінені електронною системою закупівель. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей у разі, коли відкриті торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, замовник може здійснити закупівлю шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів. З метою забезпечення безперервної організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти та задоволення наявної потреби Замовника прийнято рішення здійснити закупівлю зазначених послуг без використання електронної системи закупівель шляхом укладення договору з КП «Великобичківська їдальня Великобичківської селищної ради», код ЄДРПОУ 44462262. Замовником проведено перевірку відповідності зазначеного підприємства вимогам, визначеним тендерною документацію за процедурою закупівлі UA -2026-08-12-012023-a За результатами перевірки встановлено відповідність наданих підприємством документів та інформації вимогам тендерної документації. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, визначених Замовником у тендерній документації за процедурою закупівлі UA -2026-08-12-012023-a, крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Ім'я:
Чижик Володимир Ярославович
E-mail: [email protected] Телефон: 380342750981,380507339940 ЄДРПОУ:
20559040

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

629 640,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорії способом аутсорсингу
Ім'я:
Мар'яна Паньків
E-mail: [email protected] Телефон: +380502984924 ЄДРПОУ:
19400558

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

899 080,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій способом аутсорсингу
Ім'я:
Марія Кузенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380671285623 ЄДРПОУ:
20559181

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

591 600,00 грн без ПДВ

Дивитись