Круг, швелер (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)

Очікувана вартість

715 092,16 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23293513
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайлов Владислав Володимиров
Володіння мовою:
Телефон:
05425659379
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Круг 6,5мм (6,05-3760 з ПС)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

930 кілограм

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Сталь круг 10 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

2 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Сталь круг 12 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,12 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Сталь круг 14 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,2 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Сталь круг 16 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

4,205 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Сталь круг 30 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

3,1 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Сталь круг 40 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,1 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
8

Сталь круг 54 мм (6,05-3790 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,655 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
9

Сталь круг 58 мм (6,05-1131 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,37 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
10

Сталь круг 60 мм (6,05-3760 3пс)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,289 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
11

Швелер 16У (160 12,05 8240 3пс5)

Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі

Кількість:

0,345 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 серп. 10:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
715 092,16 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42126934

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 серп. 10:23

Пропозиція

715 092,16 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 серп. 13:59
Опис:
Відкриті торги з особливостями по закупівлі будівельних прутів, стрижнів, дротів та профілю (Круг, швелер), код 44330000-2 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за № U ... Розгорнути
Відкриті торги з особливостями по закупівлі будівельних прутів, стрижнів, дротів та профілю (Круг, швелер), код 44330000-2 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за № UA-2026-07-30-007658-a, відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами й доповненнями). Враховуючи вищезазначене, здійснення закупівлі будівельних прутів, стрижнів, дротів та профілю (Круг, швелер), код 44330000-2 згідно ДК 021:2015, шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, є обґрунтованим. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна ОНИСЬКІВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380933274814 ЄДРПОУ:
08088626
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Калінченко Владислав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380950479748 ЄДРПОУ:
45373095

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 136 572,50 грн з ПДВ

Дивитись
Труба профільна 40х40 мм 2,0 мм, 6 м, комплектуючі захисних елементів для забезпечення (модернізації, захисту) колісного чи спеціального транспорту
Труба профільна 40х40 мм 2,0 мм, 6 м, комплектуючі захисних елементів для забезпечення (модернізації, захисту) колісного чи спеціального транспорту
Ім'я:
Сергій Шевченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380500722008 ЄДРПОУ:
26615093
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

605 969,50 грн без ПДВ

Дивитись