«Поточний ремонт технічних приміщень в будівлі Комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "Мир", за адресою: м. Кам’янське, просп. Нескорених, буд.35»

Очікувана вартість

888 928,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20245169
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51937, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, просп. Нескорених, буд. 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Анатоліївна Шашло
Володіння мовою:
Телефон:
+380673601104
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт технічних приміщень в будівлі Комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "Мир", за адресою: м. Кам’янське, просп. Нескорених, буд.35

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 штука

Період доставки:

24 серп. – 30 лист.

Місце доставки:

Україна, 51937, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, просп.Нескорених, буд. 35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 серп. 18:54
Електронний підпис 26 серп. 17:07
Не вказано 25 серп. 18:54
25 серп. 19:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
888 928,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380676854351 ЄДРПОУ:
3594001267

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

888 928,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КІНОКОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ "МИР"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
26 серп. 17:00
Опис:
Комунальним закладом Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» була оголошена закупівля «Поточний ремонт технічних приміщень в будівлі Комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "Мир", за адресою: м. Кам’янське, просп. Нескорених ... Розгорнути
Комунальним закладом Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» була оголошена закупівля «Поточний ремонт технічних приміщень в будівлі Комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "Мир", за адресою: м. Кам’янське, просп. Нескорених, буд.35» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи) НК 018:2023: 1261 в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-11-005066-a. 19.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-11-005066-a). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей Згорнути

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт щитової та електромережі в адміністративній будівлі Головного управління ДСНС України у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8 (ДК 021:2015 45450000-6)
Капітальний ремонт щитової та електромережі в адміністративній будівлі Головного управління ДСНС України у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Межигірська, 8 (ДК 021:2015 45450000-6)
Ім'я:
Марина Шуліка
E-mail: [email protected] Телефон: +380442936438 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38537963
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 603 651,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту складських приміщень адміністративної будівлі по вул. Б. Грінченка, 11
Послуги з поточного ремонту складських приміщень адміністративної будівлі по вул. Б. Грінченка, 11
Ім'я:
Войтенко Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

683 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А
Поточний ремонт приміщень із заміною вікон для усунення аварії в будівлі Дніпровської початкової школи № 107 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Генерала Капустянського, буд. 7-А
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

562 872,00 грн без ПДВ

Дивитись