Послуги з нерегулярних пасажирських автобусних перевезень (поїздка дітей та супроводжуючих осіб за маршрутом: м. Луцьк – м. Суми)

Очікувана вартість

97 200,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03197871
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40000, Сумська область, Суми, пров. Сурогінський, буд. 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваленко Тетяна Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542779677
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з нерегулярних пасажирських автобусних перевезень (поїздка дітей та супроводжуючих осіб за маршрутом: м. Луцьк – м. Суми)

Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

18 серп. – 18 серп.

Місце доставки:

Україна, за марштутом: м. Луцьк - м. Суми

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 серп. 15:04
Електронний підпис 25 серп. 15:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кучера Юрій Володимирович
Телефон: 0673328484 ЄДРПОУ:
43950826

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

97 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
21 серп. 14:50
Опис:
З початку 2026 року за кодом ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення, було здійснено закупівель на суму 2 292 400,00 гривень. Згідно з пп. 4 п. 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінам ... Розгорнути
З початку 2026 року за кодом ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення, було здійснено закупівель на суму 2 292 400,00 гривень. Згідно з пп. 4 п. 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), придбання замовниками послуг, вартість яких становить або перевищує 100 000,00 гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів (далі – ВТ) у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів, що повинно бути документально підтверджено замовником. Документальним підтвердженням наявності об’єктивних обставин та нагальної потреби у цьому випадку є лист-запрошення Фундації «Зустріч» від 03.04.2026, зареєстрований у Департаменті 03.08.2026 за № 1182/40-05/ж. Відповідно до зазначеного листа, Фундація «Зустріч» у співпраці з Фундацією освіти, відпочинку та рекреації в Кракові організовує відпочинок дітей в осередку у с. Кожкве з 5 по 17 серпня 2026 року. У зв’язку з цим виникла необхідність у перевезенні дітей у зворотному напрямку за маршрутом м. Луцьк – м. Суми 18.08.2026 року. Відповідно до чинного законодавства, процедура проведення ВТ з урахуванням Особливостей складається з обов’язкових послідовних етапів (публікація оголошення, період подання тендерних пропозицій, розгляд та оцінка, повідомлення про намір укласти договір та законодавчо встановлений строк для очікування укладення договору), через що дата підписання договору буде значно пізнішою за дату запланованого виїзду дітей. Таким чином, дотримання строків для проведення ВТ є об’єктивно неможливим через прямий ризик зриву організації безпечного повернення дітей. Враховуючи наявність зазначених об’єктивних обставин, замовником було прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без використання ЕСЗ. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення)
Послуги з транспортного обслуговування учасників Всеукраїнського збору переможців конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (показник національного класифікатора України...
Ім'я:
Шаповал Олександра Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0996029726 ЄДРПОУ:
32827468
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

67 650,00 грн без ПДВ

Дивитись