Кабель (підпункт 6 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)

Очікувана вартість

1 944 258,65 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23293513
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайлов Владислав Володимиров
Володіння мовою:
Телефон:
05425659379
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кабель КВВГЕнг-LS 7x6

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

1 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Кабель КВВГЕнг-LS 7x4,0

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,4 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Кабель КВВГЕнг-LS 4х4,0

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,15 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Кабель КВВГЕнг-LS 4x1,5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,15 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Кабель КВВГЕнг-LS 14x1,5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,3 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Кабель КВВГЕнг-LS 7x1,5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,3 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Кабель КВВГЕнг-LS 14x2,5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,3 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
8

Кабель КВВГЕнг-LS 10x1,5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,3 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
9

Кабель КВВГЕнг-LS 19x1.5

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,15 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
10

Кабель ВВГнг-LS-0.66 5х4

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,4 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
11

Кабель екскаваторний КСогЕВу-6 3х70+1х16

Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Кількість:

0,2 кілометр

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 серп. 13:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 944 258,65 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
37695350

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 серп. 13:48

Пропозиція

1 944 258,65 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 серп. 10:51
Опис:
Відкриті торги з особливостями по закупівлі кабелю та супутньої продукції (Кабель), код 44320000-9 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за № UA-2026-07-30-005343-a, в ... Розгорнути
Відкриті торги з особливостями по закупівлі кабелю та супутньої продукції (Кабель), код 44320000-9 згідно ДК 021:2015, оголошення про проведення якої розміщене через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель за № UA-2026-07-30-005343-a, відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами й доповненнями). Враховуючи вищезазначене, здійснення закупівлі кабелю та супутньої продукції (Кабель), код 44320000-9 згідно ДК 021:2015, шляхом проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, є обґрунтованим. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олександр Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677149415 ЄДРПОУ:
38169500
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 975 962,17 грн без ПДВ

Дивитись
ЦЗВ-26Т_304_ВО: Кабель АВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
ЦЗВ-26Т_304_ВО: Кабель АВВГ (44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Ім'я:
Євгеній Касаткін
E-mail: [email protected] Телефон: 380444650866 ЄДРПОУ:
40081347
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 546 129,30 грн без ПДВ

Дивитись
Кабелі та приладдя за кодом ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кабелі та приладдя за кодом ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Ім'я:
Яна Римська-Лищенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39609111
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 200,00 грн без ПДВ

Дивитись