постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг

Очікувана вартість

55 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05480654
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 17500, Чернігівська область, місто Прилуки, ВУЛИЦЯ ЗЕМСЬКА будинок 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Жук
Володіння мовою:
Телефон:
+380507574084
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

4 560 кіловольт

Період доставки:

1 вер. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 серп. 12:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
55 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0462654629 ЄДРПОУ:
41823846
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

55 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
24 серп. 12:23
Опис:
Обгрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.5 (6) п. 13 Особливостей. Право на впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу на підставі п ... Розгорнути
Обгрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.5 (6) п. 13 Особливостей. Право на впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу на підставі постанови НКРЕКП від 14.06.2018 року №429 «Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії споживачу» та виконання функцій постачальника універсачьної послуги на території м. Чернігів та Чернігіської області надано ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» відповідно до абз. З, 4п. 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 року №2019 - VIII та постанови НКРЕКП від 26.10.2018 року №1268. Універсальна послуга— це постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до Закону № 2019, на всій території України. Ціна універсальних послуг не може змінюватися самостійно електропостачальником. Усі розрахунки здійснюються згідно з Порядком формування цін на універсальні послуги, затвердженим постановою НКРЕКП, тобто, ціна є чітко регульованою державою. Згідно з абз. 4 ч. 2 ст. 63 Закону в межах території здійснення діяльності одного постачальника універсальних послуг не допускається здійснення діяльності іншими постачальниками універсальних послуг. Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» (зі змінами і доповненнями) визначено, що право на отримання універсальної послуги мають побутові споживачі та малі непобутові споживачі (малий непобутовий споживач — споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт). Обгрунтування здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп.5 (6) п. 13 Особливостей. Право на впровадження господарської діяльності з постачання е Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна Гордієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380679594319 ЄДРПОУ:
26372644

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 493,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Леся Кульміч
E-mail: [email protected] Телефон: +380973385160 ЄДРПОУ:
02928410

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 873,00 грн без ПДВ

Дивитись