Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонтні роботи заднього моста вантажного автомобіля)

Очікувана вартість

41 200,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30659101
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чернецька Ангеліна
Володіння мовою:
Телефон:
380661245520
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код за ДК 021:2015:50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Ремонтні роботи заднього моста вантажного автомобіля)

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 43010, Волинська область, Луцьк, Дубнівська, 64

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 серп. 10:47

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )

Умови постачання

Поставка після події:
дата подання заявки
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
3 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
41 200,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дзюра Михайло Іванович
Телефон: 380950447057 ЄДРПОУ:
1906205534

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

41 200,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство "ЛУЦЬКСПЕЦКОМУНТРАНС"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 серп. 10:40
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування електронної системи закупівель на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правов ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування електронної системи закупівель на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471), а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту автомобіля Volkswagen Transporter
Послуги з ремонту автомобіля Volkswagen Transporter
Ім'я:
Федущак Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380972956953 ЄДРПОУ:
26630394

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

81 523,03 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сергій Янковський
E-mail: [email protected] Телефон: +380632108540 ЄДРПОУ:
26637798
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

28 652,92 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO)
Послуги з ремонту спеціалізованого медичного автомобіля (FIAT DUCATO)
Ім'я:
Федущак Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380972956953 ЄДРПОУ:
26630394

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

43 000,00 грн з ПДВ

Дивитись