Дитячий спортивний майданчик

Очікувана вартість

180 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04362214
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08072, Київська область, Фастівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валейтьонок Євгенія Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380930991943
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дитячий спортивний майданчик

Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

Кількість:

1 штука

Період доставки:

14 серп. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 08072, Київська область, БИШІВ, ВУЛ. КИЇВСЬКА

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 серп. 11:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
180 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сніжко Олександр
Телефон: 0957721986 ЄДРПОУ:
43990392

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

180 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Бишівська сільська рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
14 серп. 12:13
Опис:
Бишівською сільською радою було оголошено 15.07.2026 року процедуру закупівлі (відкриті торги з особливостями) на придбання та монтаж дитячого спортивного майданчика за кодом ДК 021:2015: 37530000-2 «Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор». Проте, ... Розгорнути
Бишівською сільською радою було оголошено 15.07.2026 року процедуру закупівлі (відкриті торги з особливостями) на придбання та монтаж дитячого спортивного майданчика за кодом ДК 021:2015: 37530000-2 «Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор». Проте, за результатами кінцевого строку подання тендерних пропозицій, торги не відбулися через відсутність учасників. Жоден постачальник не виявив бажання взяти участь у відкритих торгах, про що електронною системою закупівель Prozorro автоматично сформовано звіт про відміну закупівлі : UA-2026-07-15-002846-а. Згорнути

Вас може зацікавити

Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ігрове дитяче обладнання для благоустрою території с. Іванівка
Ім'я:
Леся Ошийко
E-mail: [email protected] Телефон: +380973402129 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04360913
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 308,33 грн без ПДВ

Дивитись
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Ім'я:
Світлана ВЕЛИЧКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
03351970

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 694,44 грн без ПДВ

Дивитись
Закупівля дитячих ігрових споруд, та елементів благоустрою
Закупівля дитячих ігрових споруд, та елементів благоустрою
Ім'я:
Василь Марциняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380972384993, +380323130199 ЄДРПОУ:
31417210

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 666,67 грн без ПДВ

Дивитись