Послуги з централізованого водопостачання

Очікувана вартість

248 976,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03450695
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23000, Вінницька область, Бар, вул. Героїв Майдану, 7/32
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Іванишен Констянтин Володимирович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380678659530
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з централізованого водопостачання

Код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 23000, Вінницька область, м.Бар, вул. Героїв Майдану, 7/32

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 11:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
248 976,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сабайдаш Володимир Іванович
Телефон: 0434121758 ЄДРПОУ:
00432538

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

248 976,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВСП"Барський фаховий коледж транспорту та будівництва національного транспортного університету"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 серп. 22:52
Опис:
ачаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13 ... Розгорнути
ачаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року. Відповідно до наказу від 14.01.2026 № № 4/К/тр існує потреба у здійсненні Закупівлі. Враховуючи те, що за технічними можливостями єдиним постачальником послуг з централізованого питного водопостачання та водовідведення у місті є Барське КВ УВКГ «Барводоканал» Барської міської ради, якому належать насосно-фільтрувальні станції, водопровідні насосні станції, насосні станції водовідведення, водопровідні та каналізаційні мережі міста. Підприємство оснащене необхідним технічним обладнанням, працюють фахівці, які мають потрібний досвід. Очікувана вартість Послуги Розподіл води (послуги з централізованого водопостачання) на 2026 рік 248976,00 грн. (Двісті сорок вісім тисяч дев'ятсот сімдесят шість грн. 00 коп.) з ПДВ, це 69 грн. 16 коп за м3 водопостачання (Рішення Виконавчого комітету Барської міської ради від 14.07.2026 р № 6.). Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель Згорнути