Послуги з організації харчування для 90 учасників літньої школи ідей, лідерства учнівського самоврядування Львівщини (Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень)

Очікувана вартість

176 400,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23883551
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, вул. Івана Франка, 133
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дзизюк Ольга Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380673741516
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації харчування для 90 учасників літньої школи ідей, лідерства учнівського самоврядування Львівщини (Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень)

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 79026, Львівська область, м. Львів, вул. Івана Франка, 133

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 серп. 23:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
176 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Страшівська Ірина Миколаївна
Телефон: 380224478544 ЄДРПОУ:
20829864

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

176 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ ЛОР "ЛОЦНТТУМ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 серп. 23:18
Опис:
КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» має потребу в закупівлі послуг з організації харчування для 90 учасників літньої профільної школи лідерів учнівського самоврядування Львівщини (ДК 021:2015: 55510000-8 «Послуги їдалень»). З метою забезпечення потреби Замовником проведено відкриті ... Розгорнути
КЗ ЛОР «ЛОЦНТТУМ» має потребу в закупівлі послуг з організації харчування для 90 учасників літньої профільної школи лідерів учнівського самоврядування Львівщини (ДК 021:2015: 55510000-8 «Послуги їдалень»). З метою забезпечення потреби Замовником проведено відкриті торги з особливостями за ідентифікатором UA-2026-07-28-012643-a з очікуваною вартістю 176 400,00 грн без ПДВ. У встановлений строк до 05.08.2026 жодної тендерної пропозиції не подано, у зв’язку з чим закупівлю відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178, у разі відміни відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції Замовник має право укласти договір без застосування відкритих торгів. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору та вимоги до суб’єкта закупівлі не повинні відрізнятися від визначених у тендерній документації (крім вимог пункту 47 Особливостей), а сума договору не може перевищувати очікувану вартість. За результатами проведеного аналізу Замовник уклав договір з КЗ ЛОР «Нагуєвицька спеціальна школа» на суму 176 400,00 грн без ПДВ. Предмет, характеристики та вартість відповідають умовам проведених відкритих торгів. Строк надання послуг: 12.08.2026–18.08.2026. Вирішено здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей та оприлюднити в ЕСЗ звіт про договір, укладений без використання електронної системи закупівель, разом з обґрунтуванням підстави її здійснення у встановлений законодавством строк. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з забезпечення гарячими обідами малозабезпечених підопічних, які перебувають у складних життєвих обставинах і знаходяться на обліку та отримують соціальні послуги в КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Послуги з забезпечення гарячими обідами малозабезпечених підопічних, які перебувають у складних життєвих обставинах і знаходяться на обліку та отримують соціальні послуги в КУ «Білгород-Дністровський міський територіальний центр соціального обслуговування (над...
Ім'я:
ЗАПОРОЖАН Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 380484936361 ЄДРПОУ:
20994480

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 000,00 грн без ПДВ

Дивитись