Дрова рубані твердих порід

Очікувана вартість

192 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 6 серп. 13:43

до 12 серп. 00:00

Прийом пропозицій

з 12 серп. 00:00

до 14 серп. 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 серп. 00:00 – 14 серп. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
6 серп. 13:43 – 12 серп. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
13 серп. 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відповідно до рішення уповноваженої особи від 06.08.2026р. №33 оголошено проведення процедури спрощеної закупівлі згідно з Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (надалі - Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 (надалі - Особливості) за предметом закупівлі Дрова рубані (предмет закупівлі), унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-06-006466-а(надалі - Закупівля). На підставі підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє спрощену закупівлю у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень. Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень): Оголошено спрощену закупівлю замісь відкритих торгів з особливостями (реквізити нормативно-правового акта, норми якого порушили; фіксація та опис порушення, яке припустилися і яке неможливо усунути; наслідки, до яких може призвести таке порушення; причини, через які не можете усунути порушення. Наприклад, у зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень). З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну спрощеної закупівлі. Як зазначає підпункт 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє торги, унікальний номер оголошення про проведення закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-06-006466-а, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 11:41
11 серп. 11:53

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38236420
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89625, Закарпатська область, село Великі Лучки, вул. Пушкіна, 15
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бондарчук Валерія Юріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380951058776
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Дрова рубані твердих порід

Перейти до лоту

Очікувана вартість

192 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 6 серп. 13:43
Електронний підпис 6 серп. 13:48
Документи закупівлі 6 серп. 13:43
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Строк дії тендерної пропозиції

Загальна інформація

Опис

Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Хто підтверджує

учасник

Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Мінімальне значення

90

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
192 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Великолучківської територіальної громади" Великолучківської сільської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Козак Віра
E-mail: [email protected] Телефон: 380973106048 ЄДРПОУ:
03189972

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

369 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 03410000-7 Деревина
Ім'я:
Анна Іскяндарова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675503677 ЄДРПОУ:
31448144
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 372,23 грн без ПДВ

Дивитись
Деревина дров’яна (дрова) 2 групи (сосна), неколота
Деревина дров’яна (дрова) 2 групи (сосна), неколота
Ім'я:
Марина Овсієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380756912720 ЄДРПОУ:
44155548

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

325 000,00 грн без ПДВ

Дивитись