Мережеве обладнання

Технічні та якісні характеристики товару повністю відповідають технічним вимогам оголошення про проведення спрощеної закупівлі № UA-2026-07-24-003097-a. Закупівля проведена згідно з положеннями пп.2 п.9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 №1275, без проведення закупівель в електронній системі закупівель допускається якщо замовником було відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю, а сума державного контракту (договору), що укладається, не повинна перевищувати очікувану вартість, визначену замовником в оголошенні про спрощену закупівлю.

Очікувана вартість

18 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
В/ч А3990
Код ЄДРПОУ:
07602570
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Володіння мовою:
Телефон:
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-8P-2S+OUT

Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 30 серп.

Місце доставки:

Україна, Полтавська область

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 серп. 09:30
Не вказано 5 серп. 09:29
Не вказано 5 серп. 09:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3271401681

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

18 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника В/ч А3990

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)
Ім'я:
Лисенко Валерія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

32 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований – 32422000-7)
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований – 32422000-7)
Ім'я:
Лисенко Валерія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
02071100
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Світлана Голуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380501662158 ЄДРПОУ:
26631979
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 088,33 грн без ПДВ

Дивитись