Дизельне паливо класу євро 5 по талонам

Очікувана вартість

1 702 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03328310
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул.Вітрука,11
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Степурко Ольга Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380679902043
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо класу євро 5 по талонам

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

20 000 літр

Період доставки:

до 31 серп.

Місце доставки:

Україна, 10025, Житомирська область, м. Житомир, Вітрука, 11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 лип. 15:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 702 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Марта Вольфман
Телефон: 0412553281 ЄДРПОУ:
44763104
62
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 702 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" ЖМР

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 лип. 15:12
Опис:
Підстави для укладення договору про закупівлю без застосування електронної системи закупівель є те, що Замовником 23.07.2026 року було оголошено Запит (ціни) пропозицій на закупівлю Бензин А-95 (Євро 5), картка, Дизельне паливо (Євро 5)по паливних картках, UA-2026 ... Розгорнути
Підстави для укладення договору про закупівлю без застосування електронної системи закупівель є те, що Замовником 23.07.2026 року було оголошено Запит (ціни) пропозицій на закупівлю Бензин А-95 (Євро 5), картка, Дизельне паливо (Євро 5)по паливних картках, UA-2026-07-23-008892-a. Станом на 30.07.2026 року дані торги не відбулися в зв'язку з відмовою всіх Учасників закупівлі від підписання договору. В зв'язку з чим необхідно укласти договір без застосування електронної системи в кількості достатній для проведення нової закупівлі. Відповідно до п.п.4 п.13 Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 року через виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання Замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, Замовник ВИРІШИЛА : 1. Підписати договір без застосування електронної системи на закупівлю дизельного палива класу євро 5 по талонам згідно коду ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОЛ ПАРТНЕР" на суму 1 702 800 грн 00 коп. в т.ч. ПДВ . Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5 (наливом для заправки дизельної котельні))
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5 (наливом для заправки дизельної котельні))
Ім'я:
Абрамова Ганна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380500741950 ЄДРПОУ:
40996564

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 243 313,75 грн без ПДВ

Дивитись
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 206 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галкевич Тетяна Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380459748355 ЄДРПОУ:
41141202

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 942 222,22 грн без ПДВ

Дивитись