Батарея Reolink Battery-Li19

Очікувана вартість

67 474,80 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
військова частина 2197
Код ЄДРПОУ:
14321831
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 67700, Одеська область, Білгород-Дністровський
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Молчанова Ірина Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
380484960198
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Батарея Reolink Battery-Li19

Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори

Кількість:

25 штука

Період доставки:

до 15 лист.

Місце доставки:

Україна, 67700, Одеська область, Білгород-Дністровський

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лип. 10:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
67 474,80 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
31359353
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

67 474,80 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника військова частина 2197

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 лип. 09:56
Опис:
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю: за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015:31430000-9 «Електричні акумулятори», а саме: батарея Reolink Battery-Li19 або еквівалент з очікуваною вартістю 56 229 грн. 16 коп. б ... Розгорнути
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю: за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015:31430000-9 «Електричні акумулятори», а саме: батарея Reolink Battery-Li19 або еквівалент з очікуваною вартістю 56 229 грн. 16 коп. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-07-06-009532-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 14.07.2026 внаслідок неподання жодної пропозиції для участі у відкритих торгах.Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту пп. 6 п. 13 особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Микола Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380967152522 ЄДРПОУ:
26637835
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 340,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:31430000-9 "Електричні акумулятори" (Комплектуючі до медичного обладнання - апарата для вакуумної терапії ран)
ДК 021:2015:31430000-9 "Електричні акумулятори" (Комплектуючі до медичного обладнання - апарата для вакуумної терапії ран)
Ім'я:
Андрій Горобець
E-mail: [email protected] Телефон: +380974707985 ЄДРПОУ:
26615207
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

59 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-48100(OM) 51.2V 100Ah, 5,12kWh, BMS100A@16S, CAN2.0/RS232/RS485, 6000 cycles, 625x442x177,44kg)
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-48100(OM) 51.2V 100Ah, 5,12kWh, BMS100A@16S, CAN2.0/RS232/RS485, 6000 cycles, 625x442x177,44kg)
Ім'я:
Музиченко Дмитро Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:
08563694

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

44 000,00 грн без ПДВ

Дивитись