Роутер бездротовий MikroTik hAP ac2

Очікувана вартість

46 254,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26643540
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08711, м. Київ, селище Козин
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексюк Андрій
Володіння мовою:
Телефон:
380674015700
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Роутер бездротовий MikroTik hAP ac2

Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання

Кількість:

13 штука

Період доставки:

20 лип. – 1 груд.

Місце доставки:

Україна, 08711, м. Київ, селище Козин

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лип. 14:06
Електронний підпис 20 лип. 14:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
46 254,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42822728

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

46 254,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Війскова частина А5179

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
8 лип. 12:14
Опис:
Електронною системою закупівель «Prozorro» відкриті торги (ID закупівлі в системі Prozorro: UA-2026-06-24-007020-а) були автоматично відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується відповідним звітом про результати проведення процедури зак ... Розгорнути
Електронною системою закупівель «Prozorro» відкриті торги (ID закупівлі в системі Prozorro: UA-2026-06-24-007020-а) були автоматично відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується відповідним звітом про результати проведення процедури закупівлі від 02 липня 2026. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, замовник може укласти договір про закупівлю без використання електронної системи закупівлі у разі, якщо відкриті торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції. При цьому виконуються обов'язкові умови законодавства Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Максим Ващук
E-mail: [email protected] Телефон: +380956039753 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26643634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Максим Ващук
E-mail: [email protected] Телефон: +380956039753 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26643634

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

43 920,00 грн без ПДВ

Дивитись
Кабельний організатор 1U 19" з кришкою, пластиковий на сталевій пластині Комплект задніх опор до стійок та шаф Затискач натяжний для затискання самонесучих оптичних кабелів Патч-корд литий UTP Cu RJ45 0,25м синій Шафа серверна підлогова 24U ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Кабельний організатор 1U 19" з кришкою, пластиковий на сталевій пластині Комплект задніх опор до стійок та шаф Затискач натяжний для затискання самонесучих оптичних кабелів Патч-корд литий UTP Cu RJ45 0,25м синій Шафа серверна підлогова 24U ДК 021:2015: 324200...
Ім'я:
Артур Станіславський
E-mail: [email protected] Телефон: 380504900015 ЄДРПОУ:
44862706
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

50 100,00 грн з ПДВ

Дивитись