Нове будівництво водогону від с. Новомиколаївка до м.Верхівцеве Кам'янського району Дніпропетровської області

Відповідно до підпункту 28 пункту 13 Особливостей замовник має право здійснити закупівлю робіт без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі, якщо такі роботи необхідні для подолання наслідків або запобігання виникненню надзвичайної ситуації державного або регіонального рівня, а також для будівництва, відновлення, реконструкції, розміщення, капітального ремонту та захисту відповідних об’єктів у рамках здійснення заходів, передбачених Комплексними планами стійкості регіонів та окремих міст. Необхідність здійснення закупівлі робіт за предметом: «Нове будівництво водогону від с. Новомиколаївка до м. Верхівцеве Кам’янського району Дніпропетровської області» обумовлена нагальною потребою забезпечення безперебійного централізованого водопостачання Верхівцівської міської територіальної громади, підвищення стійкості функціонування систем життєзабезпечення населення та запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня. За результатами розгляду ситуації місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Верхівцевської міської ради встановлено, що одним із основних постачальників питної води для громади є структурний підрозділ АТ «Укрзалізниця», який забезпечує централізованим водопостачанням близько 3000 домоволодінь, 5 бюджетних установ, 2 об’єкти критичної інфраструктури та 8 підприємств залізничного транспорту. При цьому існуючий водогін перебуває в аварійному технічному стані, а його можливий вихід з ладу створює реальну загрозу припинення централізованого водопостачання та виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня. У зв’язку з цим місцевою комісією ТЕБ та НС протоколом від 17.06.2026 № 17/06/26-1 класифіковано можливу подію як загрозу виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня, визначено нагальну необхідність реалізації проєкту «Нове будівництво водогону від с. Новомиколаївка до м. Верхівцеве Кам’янського району Дніпропетровської області» та прийнято рішення щодо звернення до Дніпропетровської обласної військової адміністрації для розгляду відповідного питання регіональною комісією з питань ТЕБ та НС. Відповідно до Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06.08.2018 № 658, Класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 та Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368, припинення централізованого водопостачання належить до надзвичайних ситуацій техногенного характеру, а за своїми можливими наслідками зазначена подія відповідає ознакам надзвичайної ситуації регіонального рівня. Необхідність реалізації зазначеного проєкту також підтверджена протоколом Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.07.2026 № 22 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стійкості систем водопостачання та водовідведення в умовах воєнного стану та забезпечення належних умов життєдіяльності населення Дніпропетровської області», яким визначено необхідність реалізації заходів із забезпечення стійкості систем водопостачання області. Крім того, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2026 № 620-р затверджено перелік проєктів, пов’язаних із підвищенням надійності функціонування систем водопостачання, до якого включено проєкт «Нове будівництво водогону від с. Новомиколаївка до м. Верхівцеве Кам’янського району Дніпропетровської області» із загальною кошторисною вартістю 99 747,0 тис. грн та потребою фінансування у 2026 році у сумі 84 785,0 тис. грн. Включення зазначеного об’єкта до переліку проєктів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, підтверджує його державну пріоритетність та необхідність реалізації заходів, спрямованих на забезпечення безперебійного функціонування систем централізованого водопостачання.

Очікувана вартість

94 825 959,86 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30895871
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51660, Дніпропетровська область, м. Верхівцеве, вул. Нова, буд. 52А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Альона Веліканова
Володіння мовою:
Телефон:
+380666318380
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Нове будівництво водогону від с. Новомиколаївка до м.Верхівцеве Кам'янського району Дніпропетровської області

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 робота

Період доставки:

до 25 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 17:57
Не вказано 15 лип. 17:56
Не вказано 15 лип. 17:56
Не вказано 15 лип. 17:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
94 825 959,86 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380689233374 ЄДРПОУ:
44986811

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

94 825 959,86 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Верхівцевське житлово - комунальне господарство Верхівцевської міської ради"

Вас може зацікавити

“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
Ім'я:
Наталія Юдіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380986211747 ЄДРПОУ:
44712128

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

48 458 276,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ченцова Леся
E-mail: [email protected] Телефон: 380472714538 ЄДРПОУ:
05422303

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

146 167 381,00 грн без ПДВ

Дивитись
"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
"Капітальний ремонт (ліквідація аварійної ситуації) системи водопостачання села Правдине Херсонської області" (Корегування)
Ім'я:
Олександра Карпіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380955865341 ЄДРПОУ:
33824934

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 542 667,00 грн без ПДВ

Дивитись