Постачання (закупівля) електричної енергії

Очікувана вартість

89 998,81 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02547814
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62210, Харківська область, Богодухівський район, селище Одноробівка, вул. Бурсацька, 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Корякіна Марія Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380991324975
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання (закупівля) електричної енергії

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

8 422 кіловат-година

Період доставки:

12 черв. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 62560, Харківська область, Чугуївський район, смт Старий Салтів, вул. Культури, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 черв. 11:47

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
89 998,81 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Радченко Світлана
Телефон: 380800200413 ЄДРПОУ:
42206328
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

89 998,81 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний навчальний заклад " Слобожанський регіональний центр професійної освіти"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
16 черв. 15:36
Опис:
Закупівля електричної енергії для потреб ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівлі (прямого договору) на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особ ... Розгорнути
Закупівля електричної енергії для потреб ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівлі (прямого договору) на підставі абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), а саме: у зв’язку з відсутністю конкуренції з технічних причин, яка документально підтверджена замовником. Обставини застосування виключення: З метою постачання електричної енергії, Замовником було послідовно вжито всіх передбачених законодавством заходів для проведення конкурентних закупівель електричної енергії. Проте конкурентний ринок не виявив зацікавленості у постачанні ресурсу для потреб установи, через що всі оголошені процедури не відбулися: 1. Запит пропозицій постачальників № 1 (ID закупівлі: UA-2026-03-12-013564-a) — відмінено автоматично електронною системою через відсутність поданих пропозицій. 2. Запит пропозицій постачальників № 2 (ID закупівлі: UA-2026-03-17-010554-a) — відмінено. 3. Відкриті торги з особливостями № 1 (ID закупівлі: UA-2026-03-23-010632-a) — відмінено. 4. Відкриті торги з особливостями № 2 (ID закупівлі: UA-2026-04-27-011661-a) — відмінено. Систематична відсутність пропозицій від учасників ринку протягом чотирьох послідовних є належним документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних/ринкових причин на даній ділянці ринку для забезпечення потреб Замовника. З метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, Замовник укладає прямий договір із постачальником, який надав згоду на постачання електричної енергії на умовах, які повністю відповідають тех-м та якісним параметрам раніше невідбулих відкритих торгів. Сума договору не перевищує очікувану вартість останньої процедури відкритих торгів. Детальний текст Обґрунтування тех-них та якісних хар-к, оприлюднено на офіційному веб-сайті закладу. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись