Послуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів за кодом ДК 021:2015: код 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям»

Інша інформація: Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-05-18-003004-a (дата формування звіту: 26 травня 2026).

Очікувана вартість

404 460,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36577564
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08161, Київська область, с. Тарасівка, вул. Шкільна, буд. 1, кв. 49
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анна Довгопол
Володіння мовою:
Телефон:
+380672543363
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги/операції з оброблення, видалення, захоронення відходів за кодом ДК 021:2015: код 90510000-5 «Утилізація сміття та поводження зі сміттям»

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

1 400 тонна

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 трав. 13:59
Не вказано 29 трав. 13:59
Не вказано 29 трав. 13:59
Електронний підпис 29 трав. 14:01
Не вказано 29 трав. 13:59
Не вказано 29 трав. 13:59
Не вказано 29 трав. 13:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
404 460,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
02772037

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

404 460,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДА" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація).
Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям ...
Ім'я:
Роман Брандт
E-mail: [email protected] Телефон: +380976251009 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32794899

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

212 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Ім'я:
Зелена Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680939558 Факс:
+380444065549
ЄДРПОУ:
37227875
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

358 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району Харківської області
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району ...
Ім'я:
Кулікова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380660810021 ЄДРПОУ:
22682313
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись